Odkryj Xiaomi Smart Doorbell 3

Odkryj Xiaomi Smart Doorbell 3

Domofony mają to do siebie, że często… odmawiają posłuszeństwa. Chyba każdy zna kogoś, do kogo trzeba zadzwonić, aby otworzył bramkę lub drzwi do domu, bo: “dzwonek się zepsuł”. Może to frustrować, nie tylko kurierów, gości, ale i właścicieli posesji. Jest na to jednak proste rozwiązanie! Przedstawiamy mały, poręczny i niezawodny Xiaomi Smart Doorbell 3. Przeczytaj dzisiejszy artykuł, a przekonasz się, że inteligentny dzwonek do drzwi Xiaomi, to najlepszy wybór.

Nie przegap kuriera

Na widok awizo dostajesz białej gorączki? Denerwujesz się, że znów ominiesz przesyłkę, na którą tak niecierpliwie wyczekujesz? A może dotychczasowy dzwonek zaczyna szwankować, jest zbyt cichy lub po prostu pragniesz czegoś więcej? Zapomnij o dawnym sprzęcie i powitaj niezawodne rozwiązanie, zwiększone bezpieczeństwo i zwiększone możliwości ochrony! Miej pewność, że żaden list, ani paczka Cię nie ominą!

Jak to działa?

Dzwonek do drzwi w prosty sposób przekaże Ci, kto stoi u progu domu. Podgląd z kamery zobaczysz na swoim smartfonie w jakości obrazu 2k. Szybko i bezproblemowo zamontuj Xiaomi Smart Doorbell 3 i nie martw się o zmianę baterii ani o ładowanie przez kolejne 4.8 miesiąca! Dodatkowo ciesz się monitoringiem w czasie rzeczywistym, ultraszerokokątnym obrazem i sprawdzaj alerty wywołane ruchem, na swoim telefonie.

Ding dong, tu więcej zalet!

Porozumiewaj się z ludźmi stojącymi u progu domu przez dwukierunkowe audio. Gdy doskwiera Ci choroba, przekaż, aby przesyłkę pozostawiono przy drzwiach. Jeśli Twoje dziecko jest samo w domu, będzie mogło użyć funkcji postarzania głosu, aby nie narażać się na różnorodne zagrożenia i zachować anonimowość.

Dzwonek tak dobry, że chce się go mieć

Obawiasz się, że ktoś ukradnie Ci Xiaomi Smart Doorbell 3? Nie bój się, jesteśmy na to przygotowani! Wbudowane zabezpieczenie uruchomi alarm i wyśle stosowny alert, gdy tylko ktoś spróbuje usunąć dzwonek ze swojego miejsca. Jeśli samodzielnie zdecydujesz się usunąć dzwonek lub przenieść go w nowe miejsce, zrobisz to za pomocą kluczyka dołączonego do zestawu.

Podoba Ci się rozwiązanie, które dziś przedstawiliśmy? Jeśli szukasz więcej takich artykułów, koniecznie sprawdź naszego bloga i zapisz się do Newslettera. Poinformujemy Cię o nadchodzących premierach, trwających promocjach i akcjach, w których będziesz móc wziąć udział! Aby dowiedzieć się o Xiaomi Smart Doorbell 3 jeszcze więcej, kliknij tutaj i przenieś się na kartę produktu.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.