Poznaj Xiaomi Humidifier 2 Lite

Poznaj Xiaomi Humidifier 2 Lite

Suchy kaszel i ciągłe pragnienie doskwierają Ci w ostatnim czasie? Ten problem uprzykrza życie nie tylko Tobie! Przedstawimy dziś rozwiązanie, z którym zaradzisz tym dolegliwościom. Sprawdź, jak zapobiec dusznościom i zadbać o jakość powietrza w swoim domu.

Potrzeba tak niewiele

Sucha skóra, drapanie w gardle i podeschnięte końce liści roślin doniczkowych podpowiadają, że w Twoim domu powietrze jest za suche? Ciągłe smarowanie dłoni kremem, zakup specyfików do nawilżania gardła i nieustanne nawadnianie kwiatów nie pomagają? Oszczędź sobie wysiłku i pieniędzy! Sprawdź, jak zmieni się Twoje życie, dzięki inwestycji w Xiaomi Humidifier 2 Lite. Poznaj jego zalety już teraz!

350 ml na godzinę!

Niezły wynik, prawda? Stosując standardowe ustawienie Xiaomi Humidifier 2 Lite, delikatna, orzeźwiająca mgiełka otuli przestrzeń Twojego domu w zaledwie kilka chwil. Czy już czujesz ten delikatny powiew na swojej skórze? Zadbaj o komfort i zdrowie swojej rodziny, dbając o powietrze, którym oddychacie.

Pełne bezpieczeństwo

Do wykonania zbiornika na wodę o pojemności aż 4 litrów, użyty został wysokiej jakości materiał bogaty w jony srebra o właściwościach antybakteryjnych. Dzięki temu woda jest bezpiecznie przechowywana w pojemniku, a emitowana para wodna jest bezpieczna dla Ciebie i Twoich bliskich. Dodatkową ochronę stanowi sam sposób wykonania Xiaomi Humidifier 2 Lite. Naczynie na wodę wykonano z jednego kawałka materiału, dzięki temu żaden zarazek nie będzie miał gdzie się ukryć, a miska będzie jeszcze łatwiejsza w czyszczeniu.

Dla wielbicieli tropikalnych roślin

Czy wiesz, że aby palma bananowca rozwijała się prawidłowo, wilgotność powietrza, w którym się rozwija, musi sięgnąć aż 80%?! Wejdź na wyższy poziom ogrodnictwa z Xiaomi Humidifier 2 Lite. Postaw nawilżacz nieopodal swoich roślin i obserwuj, jak zyskują nowe życie, wypuszczając kolejne pędy.

Ciche działanie

Chcesz poprawić jakość powietrza w swojej sypialni, ale boisz się, że nie zaśniesz przy włączonym urządzeniu? Nie ma powodów do zmartwień! Xiaomi Humidifier 2 Lite działa na tyle cicho, że nie zakłóci nawet najdelikatniejszego snu. Poziom głośności nie przekroczy 38dB(A), dzięki czemu pozwolisz sobie na pełny relaks!

Kontrola jednym przyciskiem

Przed nadmierną wilgocią Xiaomi Humidifier 2 Lite chroni Cię sam! Gdy wyczuje, że powietrze jest już nasycone parą wodną, wyłączy się. Dodatkowo skontrolujesz poziom wilgotności za pomocą wygodnego przycisku. Jak możesz zauważyć, użytkowanie nawilżacza Xiaomi jest niezwykle proste i przyjemne.

Dowiedz się więcej o naszych produktach, czytając naszego bloga. Zachęcamy do zapisu do naszego newslettera, aby żadna premiera ani promocja Cię nie ominęła!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.