Pomysł na ferie? DIY z HOTO Lithium Glue Gun

Pomysł na ferie? DIY z HOTO Lithium Glue Gun

Twoje dzieci właśnie zaczęły ferie zimowe, a Tobie już brakuje pomysłów na wspólne spędzanie czasu? Spokojnie, mamy kilka rozwiązań! W dzisiejszym poradniku przedstawimy kilka aktywności, które na pewno Wam się spodobają. Zapraszamy!

Czy wiesz, że tworzenie może być doskonałą formą relaksu, przerwy w nauce lub pracy, a przy okazji świetną okazją na wyrażanie siebie? Chwile spędzone na majsterkowaniu, rysowaniu lub klejeniu, mogą zaowocować nową pasją i ukierunkowaniem zainteresowań. Oto kilka pomysłów na to, jak rozbudzić w sobie kreatywność przy pomocy produktów dostępnych na Mi-Home.pl. HOTO Lithium Glue Gun

Niezbędny w każdym domu

Dobrze wiemy, że wypadki się zdarzają. Bywają dni, że przedmioty wyślizgują się z dłoni, wpadają pod nogi i po prostu się rozlatują. Kiedyś to rodzice byli odpowiedzialni za sprzątanie bałaganu i uspakajanie nas, gdy ulubiona rzecz lądowała na ziemi. Czasami jednak udawało się obrócić takie zdarzenia w miłe wspomnienia. Roztrzaskane talerze zamieniały się w podstawki doniczkowe, a ozdoby zyskiwały nowego “domowego” charakteru. Pragniesz stworzyć coś w tym stylu? Dziś zdradzimy, co było sekretnym składnikiem tych wszystkich magicznych przemian. Odpowiedź jest prosta - KLEJ NA GORĄCO! Zapraszamy po pomysły na wykorzystanie HOTO Lithium Glue Gun w domowych projektach i naprawach.

Co skleję?

Niedawno na naszej stronie pojawił się nowy produkt. Jest nim niepozorny HOTO Lithium Glue Gun, który na pierwszy rzut oka nie zdradza swoich wyjątkowych właściwości. Pistolet błyskawicznie rozgrzewa pałeczki kleju (dostępne w wielu kolorach), które nadają się do łączenia drewna, szkła, plastiku, produktów ze skóry, korka, papieru, kartonu, tkanin, styropianu, a nawet metalu! Daje to ogromne możliwości twórcze nie tylko w zakresie napraw, ale również wszelkiego rodzaju projektów typu: Zrób To Sam (DIY). Mamy nawet pomysł na to, jak możesz wykorzystać HOTO Lithium Glue Gun i HOTO Hot Melt Glue Sticks do swojego pierwszego dzieła!

Pistolet do kleju pomoże Ci naprawić ulubioną figurkę, chwiejący się stojak na biżuterię lub szafkę, od której oderwał się rant. Samodzielnie naprawiony przedmiot nabierze nowego życia, a Ty przywrócisz komuś dawno utracony skarb. Masz coś, co uwielbiasz, a od lat czeka na naprawę? Weź to w swoje ręce i spraw radość nie tylko sobie, ale i bliskim.

Przygotuj się do dnia zakochanych!

Do Walentynek pozostało jeszcze trochę czasu, jednak wiemy, że lepiej nie zostawiać przygotowań na ostatnią chwilę. Szukając pomysłu na prezent lub spędzenie czasu w kreatywny sposób, możesz wykorzystać to, co masz pod ręką! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby razem z bliskimi stworzyć coś zupełnie nowego. Oprócz nadchodzącego święta zakochanych zbliżają się też inne okazje. Każdy powód jest dobry by wyrazić, że ktoś jest dla Ciebie ważny, imieniny, rocznice, urodziny, na miły gest zawsze jest pora! Stwórz własnoręczne ozdoby i zaskocz przyjaciół drzemiącym w Tobie potencjałem artystycznym. Nic nie będzie dla nich tak wyjątkowe, jak własnoręcznie wykonany upominek.

Już teraz zamów niezbędny w przyborniku każdego majsterkowicza pistolet do kleju HOTO Lithium Glue Gun i kompatybilne z nim pałeczki kleju HOTO Hot Melt Glue Sticks.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.