Niezawodny i pojemny powerbank Xiaomi dla wszystkich!

Niezawodny i pojemny powerbank Xiaomi dla wszystkich!

W dobie coraz bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, konieczność posiadania dodatkowego źródła energii jest niezwykle istotna. Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w codziennym korzystaniu z telefonu, tabletu czy laptopa.

Piękny na zewnątrz…

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro to przenośne źródło mocy o pojemności 10000mAh. Jego kompaktowe i poręczne wymiary (waga to jedyne 212 gramów!) sprawiają, że jest on łatwy do przenoszenia i można go zabrać wszędzie ze sobą. Dzięki temu mamy pewność, że nigdy nie zabraknie nam energii, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy!

Jego obudowa jest wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, co zapewnia wygodne użytkowanie w każdych warunkach. Jednocześnie została zaprojektowana specjalnie w trosce o ekologię. Pomysłowa jednoczęściowa konstrukcja z ukrytym przyciskiem sprawia, że powerbank wygląda nowocześnie i futurystycznie, a połączenie błyszczących i matowych powierzchni nadaje mu wyrafinowany wygląd.

…niezawodny w środku

Powerbank został wyposażony w ogniwo o pojemności aż 10000mAh, co pozwala na kilka pełnych ładowań nawet najbardziej wymagających urządzeń. Wbudowana funkcja szybkiego ładowania pozwala na uzyskanie pełnej mocy w zaledwie kilka godzin. Dzięki niemu naładujesz Xiaomi 12 (z baterią 4500mAh) 1,6 razy, iPhone’a 13 (z baterią 3227mAh) 1,9 razy.

Oprócz złącza USB typu C, powerbank posiada również złącze USB typu A o mocy wyjściowej do 22,5 W. Dzięki temu oraz wbudowanej inteligentnej funkcji ładowania, która automatycznie dostosowuje prąd wyjściowy do prądu roboczego różnych urządzeń, możesz ładować wiele urządzeń jednocześnie, nie martwiąc się o ich uszkodzenie.

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro wyposażony jest również w inteligentne zabezpieczenie przed przegrzaniem, przepięciem i przeciążeniem. Posiada także wskaźnik LED poziomu naładowania, dzięki czemu szybko dowiemy się, czy nasz smartfon lub inne urządzenie są w pełni gotowe do działania.

Co jeszcze?

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro został opracowany z jeszcze większą dbałością o bezpieczeństwo użytkowania poprzez użycie ogniw stosowanych w pojazdach elektrycznych. Porównując tradycyjne rozwiązania, akumulator 21700 znacznie poprawił takie parametry jak pojemność właściwa, gęstość energii czy wydajność ładowania/rozładowania. Dzięki temu zapewnia użytkownikom jednocześnie bezpieczeństwo, jak i niezawodność.

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro to niezawodne i wygodne źródło energii, które pozwala na ładowanie kilku urządzeń jednocześnie i jest dostępne w atrakcyjnej cenie. Jeśli szukasz pojemnego i szybkiego powerbanku, to Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro jest właśnie dla Ciebie.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.