Zwiastun Xiaomi 11T

Zwiastun Xiaomi 11T

Globalny, wrześniowy livestream bez wątpienia był sporym wydarzeniem. Dawno nie przedstawiliśmy tak wielu nowości w jedno popołudnie. Aby lepiej zapamiętać i poukładać wszystkie fakty, dotyczące premierowych produktów, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wpisów. Dotyczą one poszczególnych nowości. Oto jeden z nich, poświęcony w pełni Xiaomi 11T.

Stwórz perfekcyjny seans!

Podczas wspomnianego livestreamu można było wielokrotnie usłyszeć sformułowanie Cinemagic. Ma ono bezpośredni związek z możliwościami, jakie daje użytkownikowi Xiaomi 11T. Czym jest ta Cinemagia? To spektrum możliwości serii Xiaomi 11T, które wspomogą tworzenie filmów jakości kinowej. Te funkcje serii Xiaomi 11T ułatwiają Ci tworzenie nowych, magicznych światów przedstawionych. Jak Xiaomi 11T to robi? Wykorzystuje do tego przede wszystkim świetnej jakości aparat, o wysokiej rozdzielczości 108 MP. Uchwycenie dobrego kadru, to jednak dopiero początek. Wykorzystanie licznych filtrów i specjalnych efektów to dodatkowy krok naprzód w stronę stworzenia czegoś niepowtarzalnego. Kamera przednia, jak i tylna, zarejestrują portrety w świetnym stylu. Obiektyw szerokokątny da Ci możliwość ukazania szerszej perspektywy, a obiektyw makro - najdrobniejszych szczegółów. Oznacza to, że Xiaomi 11T uchwyci dosłownie wszystko, tworząc razem z Tobą coś naprawdę magicznego.

Turboładowanie

Rozkoszując się licznymi możliwościami Xiaomi 11T, czas może upłynąć bardzo szybko. W końcu, gdy coś jest ciekawe, pochłania nas doszczętnie. Jeśli w wirze filmowania telefon się rozładuje, szybko powróci do akcji. W opakowaniu razem z nowiutkim smartfonem otrzymasz 67W, szybką ładowarkę przewodową. Ani się obejrzysz, a z jej pomocą naładujesz ogromną 5000 mAh baterię do pełna (w końcu 67W to nie przelewki). Szybki powrót do pełni mocy stał się koniecznością, ze względu na coraz wyższe oczekiwania względem nowoczesnych technologii. Ładowarki z funkcją naprawdę szybkiego ładowania, po prostu nie mogło tutaj zabraknąć!

Co jeszcze zachwyca?

Ekran, ekran i jeszcze raz ekran! Ten w Xiaomi 11T, zdecydowanie jest wart chwili uwagi. Mówa tu bowiem o 6.67'' ekranie AMOLED, który odświeża się z częstotliwością aż 120 Hz. Oznacza to, że działa nieprawdopodobnie płynnie, przekazując bieżące obrazy w błyskawicznym tempie. Tak wysoki współczynnik odświeżania to duży plus przy oglądaniu wydarzeń sportowych oraz podczas gier. Ekran chroniony jest przez najmocniejsze wykorzystane przez nas jak dotąd szkło Corning® Gorilla® Glass Victus™. Jeszcze nigdy nasze smartfony nie były aż tak odporne na zadrapania czy rysy.

Plusów Xiaomi 11T jest jeszcze cała masa, którą aż ciężko jest wymienić w jednym miejscu. Ważne jest to, że smartfon ten pomoże Ci rozwijać talenty i nie zawiedzie Cię w nawet najbardziej wymagających momentach. Aby nie przeoczyć premiery, pamiętaj, aby odwiedzać naszą stronę regularnie. Nigdy nie wiadomo, kiedy coś nowego pojawi się na sklepie. Xiaomi 11T nadchodzi wielkimi krokami, a razem z nim Cinemagia. Chyba nie chcesz tego przegapić?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.