Zapraszamy na Premierę Pełną Mocy

Zapraszamy na Premierę Pełną Mocy

O serii Xiaomi 11T jest od pewnego czasu głośno. Słyszy się również o zupełnie nowych produktach. W naszej zakładce aktualności możesz znaleźć artykuły o poszczególnych modelach nowej serii smartfonów. Znajdziesz tam też zapowiedzi innych tajemniczych sprzętów. Jednak co innego czytać, a co innego jest oglądać te cuda na żywo. Pełna prezentacja nowości nastąpi już jutro. Dlatego zapraszamy Cię na Pełną Mocy Premierę, która odbędzie się 6 października o 19:00. Głównymi bohaterami staną się przedstawiciele serii Xiaomi 11T. A po premierze... kto wie, może uda się złapać kilka okazji i kupić nowiutki smartfon?

Już nie możemy się doczekać!

Nowa seria zapowiada się niezwykle obiecująco. Nowe możliwości tworzenia, fantastyczne odzwierciedlenie barw i wspaniałe opcje kolorystyczne samych smartfonów to dopiero początek długiej listy zalet serii smartfonów Xiaomi 11T. Wszystkie czynniki przekładają się na wzmożoną ciekawość i zniecierpliwienie. Te uczucia najlepiej jest złagodzić podczas live’a. To, co zobaczysz, przerośnie wszelkie Twoje oczekiwania.

Poczuj Cinemagię

Pełnię możliwości serii smartfonów Xiaomi 11T poznasz podczas premiery. Jeśli nie możesz się doczekać, przejrzyj zakładkę aktualności w poszukiwaniu przedsmaku nadchodzących nowinek.

Nowe smartfony, ale i coś jeszcze…

Oprócz smartfonów przygotowaliśmy całą grupę nowości. Nie możemy jednak zdradzić wszystkiego dziś, a pełna porcja tajemnej wiedzy będzie dostępna już jutro na Mi-Home.pl.

Informacje z pierwszej ręki

100% faktów i 100% premierowych produktów… w tym składzie nie może zabraknąć i Ciebie! Nie musisz wychodzić z domu, by poznać gwiazdy wieczoru. Zaproszenie obowiązuje każdego – wszelkie czworonogi i pupile razem z najbliższymi osobami mogą oglądać razem z Tobą. Przysiądź z kotem na kolanach i spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Kliknij zdjęcie i przenieś się na premierę

Wystarczy tąpnąć w dowolne zdjęcie tego artykułu, aby przenieść się na stronę, na której odbędzie się live. Wpadnij do nas już 6 października o 19:00 i poznaj prawdziwą Premierę Pełną Mocy!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.