Zapowiedź Xiaomi Watch S1

Zapowiedź Xiaomi Watch S1

Masz już dość chodzenia w dresach i koszulkach treningowych? Sportowe Mi Bandy nie są już kompatybilne z Twoim stylem? Chcesz przerzucić się na bardziej klasyczny look i mieć kontrolę nad swoim zdrowiem nawet podczas spotkań biznesowych? To czas na nowy zegarek sportowy! Dobrze się składa, bo za rogiem czeka rozwiązanie! Już jutro, 31 marca przedstawimy Ci nowy, ulepszony inteligentny zegarek. Xiaomi Watch S1 stanie się synonimem wydajności, stylu i uniwersalności. Chcesz przekonać się dlaczego? Już spieszymy z odpowiedzią!

Piękny, wygodny

Nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że piękno wymaga poświęceń. Nie trzeba poddawać się mękom, by dobrze wyglądać. Wystarczy wziąć prysznic i ubrać stylowy zegarek, taki jak nasz premierowy Xiaomi Watch S1 (oczywiście ubrania też by się przydały…). Na szczęście wystarczy narzucić na siebie coś schludnego, a outfit kompletuje się sam. Można powiedzieć, że to pewnego rodzaju dodatkowa funkcja premium Xiaomi Watch S1. Zegarek ma tyle klasy, że każdej kombinacji ubrań nadaje wyrafinowanego charakteru. Co można powiedzieć o jego pozostałych funkcjach, skoro nawet te nieoficjalne spisują się tak wzorowo?

Bez ściemy

Na Xiaomi Watch S1 nie znajdzie się żadnego “haka”. Przekonaliśmy się jednak, że on sam niedługo stanie się wabikiem na amatorów technologii. Przyczynią się do tego wszechstronne pomiary wskaźników zdrowotnych i zaawansowany moduł GPS najwyższej klasy, które w połączeniu z bezbłędnym wykonaniem tworzą idealną całość. Jako że zegarek jest bardzo elegancki, nawet podczas ważnej konferencji zbada Twój poziom stresu i pomoże go obniżyć za pomocą ćwiczeń oddechowych. Skontrolujesz również swoje tętno, nasycenie krwi tlenem, cały czas mając na uwadze to, co najważniejsze – swoje zdrowie.

Sprawdzi się na każdym treningu!

Ćwiczysz siłowo, a może wolisz jogę? Masz do dyspozycji aż 117 trybów fitness, które skrupulatnie pomogą Ci śledzić postępy. Możesz zyskać większą dokładność pomiarów i lepiej zapisywać drogę ku obranym celom. Miej pewność, że nic Cię nie ominie podczas wycisku na siłowni, ponieważ informacje o nadchodzących połączeniach pojawią się na ekranie Xiaomi Watch S1. Rozmawiaj przez zegarek za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth, nie rezygnując z wykonywanych w danej chwili czynności. Połącz przyjemne z użytecznym i rozmawiaj z bliskimi, kiedy tylko chcesz.

Zobaczysz to, co ważne, w każdych warunkach

Przedstawiony dziś inteligentny zegarek nie tylko świetnie wpasowuje się we wszelkie stylizacje, sprawdza się przy pomiarze różnorodnych treningów i dba o Twoje zdrowie. Daje Ci również stały dostęp do wszelkich danych w czasie rzeczywistym. To, co dzieje się z ciałem, na bieżąco zobaczysz na swoim nadgarstku, a dokładniej na ekranie AMOLED o przekątnej 1.43”. Rozdzielczość 326ppi i wysoka częstotliwość odświeżania 60Hz dadzą Ci czytelny odczyt wszystkich interesujących Cię informacji. Znakomity wyświetlacz jest chroniony syntetycznym szkłem szafirowym najwyższej klasy, co dodatkowo przedłuża żywotność zegarka.

Czy chcesz ugościć na swoim nadgarstku takiego agenta? Poczekaj do jutra i kup go dla siebie lub kogoś bliskiego! Zapraszamy na premierę na Mi-Home.pl!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.