Xiaomi 12X jest już coraz bliżej!

Xiaomi 12X jest już coraz bliżej!

Seria Xiaomi 12 - to na nią od kilku tygodni zwrócone są oczy całego technologicznego świata. Nic dziwnego. Reprezentujące ją smartfony to istne arcydzieła, kuszące nie tylko tym co na zewnątrz, ale przede wszystkim tym, co wewnątrz. Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro i Xiaomi 12X to trzy modele, o których od 31 marca będzie naprawdę głośno! Wszystko za sprawą polskiej premiery tej owianej sławą serii, startującej już jutro punktualnie o godzinie 19:00. W opublikowanych dotychczas artykułach, zdążyliśmy przybliżyć specyfikacje dwóch (Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro) spośród trzech debiutujących sprzętów. W niniejszym tekście całą swą uwagę skupimy na ostatnim z przedstawicieli, czyli Xiaomi 12X. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? O tym i wielu innych ciekawostkach dowiesz się poniżej. Zaczynamy!

Od pierwszego wejrzenia

Xiaomi 12X to smartfon, na który wystarczy spojrzeć, aby zatracić się na dobre! Jego stonowane odcienie (Blue, Purple, Grey) urzekną każdego, kto ceni sobie minimalizm z lekką dozą elegancji, a poręczne rozmiary, wyniosą komfort użytkowania na jak najwyższy poziom. Jedna dłoń w zupełności wystarczy, aby przejrzeć najświeższe wiadomości bądź wykonać ważny telefon za pomocą Xiaomi 12X. Na tym jednak jego wizualne zalety się nie kończą! Na pochwałę zasługuje forma smartfona, jak i dopieszczona w każdym aspekcie dbałość o szczegóły. Płaskie ramki, matowe wykończenie, niewielka waga czy aluminiowa obudowa - to tylko nieliczne z argumentów przemawiające na korzyść Xiaomi 12X. A dalej? Dalej jest już tylko lepiej!

Ekran ma znaczenie

Od zachwytów nad tylnym panelem modelu Xiaomi 12X, prędko przechodzimy do frontu, czyli ekranu, którego ochronę zapewnia obecność szkła Corning® Gorilla® Glass Victus™. A wierz nam, że jest co chronić! Wyświetlacz AMOLED HDR 10+, częstotliwość odświeżania 120Hz, 419 PPI, technologia True Color. Czy mamy wymieniać dalej? Kompilacja tych parametrów sprawia, że o jakości wrażeń audiowizualnych serwowanych przy pomocy Sound by Harman Kardon i Dolby Atmos® nie trzeba nikogo przekonywać. 68 miliardów kolorów i nieskazitelne brzmienie płynące wprost z głośników stereo mówią same za siebie. Od teraz wszystkie treści, jakie odtworzysz na najnowszym Xiaomi 12X będą istną ucztą nie tylko dla oczu, ale i dla uszu. Wspaniale, prawda?

Pracuj do woli

Spędzasz długie godziny przed ekranem swojego smartfona - pracując, oglądając filmy, słuchając podcastów? Xiaomi 12X jest modelem dla Ciebie! Bez względu na to, jak będziesz z niego korzystać, zapewni Ci on długą i wydajną pracę na najwyższych obrotach. To możliwe dzięki obecności procesora Qualcomm® Snapdragon® 870, który nawet najbardziej wymagające zadania wykona z typową dla siebie gracją i łatwością. Wysoka temperatura? Ten czynnik także nie powinien spędzać Ci snu z powiek! Dzięki chłodzeniu cieczą VC na obszarze aż 2600 mm², masz jak w banku, że Xiaomi 12X utrzyma niską ciepłotę swojego korpusu przez naprawdę długi czas. Wytrzymała bateria? Jej także nie mogło zabraknąć w omawianym dziś smartfonie. 4500mAh to pojemność, wraz z którą koszmary z migającą diodą sygnalizującą brak energii, odejdą w zapomnienie… Akumulator zastosowany w modelu Xiaomi 12X może poszczycić się bowiem największą gęstością energetyczną w historii Xiaomi, na której intensywne użytkowanie nie będzie robić najmniejszego wrażenia.

Mamy nadzieję, że nie potrzebujesz kolejnych dowodów na wyjątkowość premierowego urządzenia jakim jest Xiaomi 12X. Jeśli jest inaczej, to przekonaj się o jego niecodziennej mocy na własnej skórze, kupując go już jutro podczas polskiej premiery serii Xiaomi 12!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.