Zapowiedź Mi 2K Gaming Monitor 27”

Zapowiedź Mi 2K Gaming Monitor 27”

Czy sierpień staje się nowym miesiącem gamera? Dla fanów Xiaomi jak najbardziej! To już 2 zapowiedź sprzętu dedykowanego dla tej grupy odbiorców. Najpierw ultraszybki router AX9000 a teraz… Mi 2K Gaming Monitor 27"! Wiemy, że chcesz wiedzieć o nim więcej! Zapraszamy więc do czytania!

Wielka ekscytacja

Jest na co czekać! Jaki monitor sprawdzi się lepiej przy rozgrywkach od tego, który jest do nich stworzony? Żaden! Dlatego jesteśmy tak niesamowicie podekscytowani pojawieniem się nowego zawodnika dla graczy: Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27”. Na moment postaramy się pohamować emocje i przejdziemy do rzeczy, które oferuje to nadchodzące cudo.

Perfekcyjne kolory

Paleta 16 milionów barw w wierny sposób odda naturę Twoich zdjęć, grafik i kreacji. Mi 2K Gaming Monitor 27” to świetny wybór nie tylko dla graczy, a także dla wszelkiej maści twórców. Zachwyci Cię wspaniała jakość obrazu, która wyniesie codzienne doświadczenia z użytkowania na wyższy level. Nowy monitor Xiaomi jest tak piękny i świetnie zbudowany, że aż trudno uwierzyć, że ten opis dotyczy monitora gamingowego…

Stabilna konstrukcja

Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27” opiera się na silnej metalowej nóżce. Utrzymuje ona ciężar monitora i zapewnia mu idealne wsparcie. Na środku podstawy znajduje się otwór na kable, które możesz podpiąć z tyłu konstrukcji. Stojak jest obrotowy, więc możesz korzystać z monitora w trybie pionowym lub poziomym, jak Ci wygodnie!

Magnetyczna zaślepka

To dobrze przemyślany akcent, który naprawdę cieszy. Chyba każdy uwielbia, gdy coś w satysfakcjonujący sposób kliknie i świetnie wpasuje się na swoje miejsce. Zaślepka, mająca na celu przykrycie wejścia na kable i ograniczenie ich kurzenia się, taka właśnie jest. Idealnie spasowana, magnetyczna, wygodna! Do Mi 2K Gaming Monitor 27” podepniesz, co zechcesz! Port USB 3.0 zapewniający ultraszybki transfer i ładowanie stanowi jedynie wierzchołek listy.

Zakochaj się jeszcze raz!

Masz swoje ulubione tytuły, w które grasz setki razy? Marzy Ci się, aby ponownie zanurzyć się w ich świecie i zaznać tej ekscytacji, która towarzyszyła pierwszej rozgrywce? Mi 2K Gaming Monitor 27” z częstotliwością odświeżania ekranu 165 Hz stanie się Twoim wehikułem czasu. Gry nabiorą więcej życia, a Ty będziesz w stanie zatopić się w świecie przedstawionym. Zaznaj zupełnie nowych doświadczeń i odkryj ulubione pozycje na nowo!

I możesz patrzeć na niego godzinami!

Niemal hipnotyzujący wyświetlacz IPS przyciągnie Twoją uwagę na dłużej. Certyfikat TÜV Low Blue Light sprawi, że nie musisz obawiać się o swój wzrok. Niższa emisja niebieskiego światła to wyższy komfort Twoich oczu. Na swój nowy monitor na pewno zechcesz spoglądać w każdej wolnej chwili… a w patrzeniu nie przeszkodzi Ci nic! Mi 2K Gaming Monitor 27” ma ultracienkie ramki, co pozwala maksymalnie wykorzystać każdy centymetr zajmowany przez urządzenie. Jeśli chcesz zaplanować dla niego miejsce, oto wymiary: 609,44 × 461,25 × 200 mm.

Jeśli biurko już przygotowane, pozostaje tylko czekać, na pojawienie się Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27” w sprzedaży. Wyczekuj z naMi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.