Pokaz bezprzewodowego ładowania 80W

Pokaz bezprzewodowego ładowania 80W

Piękne oblicze codzienności

Większość ludzi ładuje swój telefon codziennie. Nie koniecznie z potrzeby, a z przyzwyczajenia. Jeśli chcesz otaczać się rzeczami pięknymi i funkcjonalnymi, to spodoba Ci się to, co przygotowaliśmy. Nowa podstawka ładująca Xiaomi spełnia wszystkie kryteria, by stać się urządzeniem, które pokochasz. Zadowoli Twoje oko i zaoszczędzi czas. Zobacz, co potrafi!

Żagle na maszt!

Piękny kształt to dopiero zapowiedź wspaniałej funkcjonalności. Gdy pierwszy raz weźmiesz Mi 80W Wireless Charging Stand w dłoń, zwróć uwagę na precyzję wykonania. Nawet najmniejszy szczegół jest dopracowany, w każdym możliwym stopniu. Forma przypominająca żagiel, doskonale wspiera telefon podczas ładowania. Dzięki przemyślanej konstrukcji możesz używać Mi 80W Wireless Charging Stand jako podstawki na telefon. Oglądaj filmiki i prowadź rozmowy wideo, ładując telefon!

Jak to działa?

Nic prostszego! Połóż telefon na Mi 80W Wireless Charging Stand i już. Na tyle urządzenia widoczna jest malutka dioda. Powiadomi Cię ona o tym, czy telefon prawidłowo się ładuje. Jeśli się zaświeciła, wszystko działa, jak należy. Oprzyj telefon pionowo lub poziomo, jak Ci wygodniej! Zapomnij o zniszczonym wejściu do ładowarki i powitaj lepszy sposób na napełnienie baterii!

Zachowaj zimną... ładowarkę

Nowe produkty to nowe możliwości. Z Xiaomi Mi 80W Wireless Charging Stand naładujesz potężną baterię 5000Mah w zaledwie 36 minut. Błyskawiczne ładowanie zawdzięczasz dużej mocy urządzenia. Przy tak dużym i szybkim przepływie energii ważne jest odpowiednie odprowadzanie ciepła. W Mi 80W Wireless Charging Stand umieściliśmy wentylator, aby zapobiec przegrzaniu.

Jeszcze więcej mocy

Do ładowarki bezprzewodowej dodana jest kostka o mocy 120W. Możesz podpiąć ją do bezprzewodowej podstawki lub bezpośrednio do smartfona. Nie musisz obawiać się wystawienia na zbyt duże napięcie elektryczne – urządzenie dobierze moc odpowiednią dla telefonu, które ładuje.

Kierunek przyszłość!

Wybierz Xiaomi Mi 80W Wireless Charging Stand i wejdź w nową erę ładowania!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.