Wi-Fi 6 w Twoim domu

Wi-Fi 6 w Twoim domu

System mesh to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na pokrycie i połączenie wielu pomieszczeń silnym sygnałem bezprzewodowym. Czy w Twoim domu znajdują się martwe pola, w których zawsze masz trudność z nawiązaniem połączenia? W takim przypadku należałoby zaopatrzyć się w skuteczną opcję do walki z irytującymi opóźnieniami. Taką bronią może stać się Xiaomi Mesh System AX3000. Jednak co wyróżnia system mesh na tle wzmacniaczy sygnału, zwanych potocznie extenderami? Przede wszystkim wygoda i skuteczność! Każda pojedyncza wieża Xiaomi Mesh System AX3000 służy jako router i wzmacniacz sygnału w jednym! Rozbudowując sieć mesh Xiaomi, wystarczy rozmieszczać kolejne kolumny w domu, bez strachu o problematyczną konfigurację. Możesz używać samych urządzeń mesh lub łączyć je z routerami Mi Router AX9000. Jeśli więc chcesz w wygodny sposób pokryć siecią bezprzewodową wiele pomieszczeń, rozwiązanie Xiaomi będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Zostań z naMi i dowiedz się więcej!

Dołącz do sieci Wi-Fi 6

Wyposażając się w Xiaomi Mesh System AX3000, otrzymujesz dostęp do najnowszej sieci Wi-Fi 6, oferującej szybkie transfery i niemal zerowe opóźnienia. Największa rewolucja dotknęła maksymalną przepustowość sieci, która w przypadku Mesh System AX3000 wynosi aż 2,976Mbps oraz możliwość połączenia z nawet 254 urządzeniami! Co to oznacza w praktyce? Błyskawiczne pobieranie gier, superszybki streaming ulubionych produkcji filmowych i wiele, wiele więcej! Wi-Fi 6 to po prostu najszybsza i niezawodna wersja naszego ukochanego protokołu sieciowego, który może być dostępny dla Ciebie już teraz.

Postrach ścian

Ściany mają to do siebie, że lubią sobie w wolnych chwilach przyblokować sygnał sieci bezprzewodowej. Dawniej routery dwoiły się i troiły, by dostarczyć równomierny sygnał na całej powierzchni mieszkania, ale niestety na drodze stawały właśnie te złośliwe przeszkody… Wyposażając się w nowoczesny router lub system mesh Xiaomi, otrzymujesz bardzo ważne narzędzie do walki z postrachem zasięgu – Beamforming. Cóż to takiego? Jest to zaawansowana technika kształtowania wiązki sygnału pozwalająca na penetrowanie nawet najgrubszych murów i dostarczanie niczym niezakłóconego połączenia do każdego zakątka mieszkania. Xiaomi Mesh System AX3000 to broń ostateczna do walki ze słabym zasięgiem!

Sieć pod kontrolą

Xiaomi Mesh System AX3000 to także bezpieczeństwo podyktowane najnowszymi rozwiązaniami i wygodna kontrola z poziomu aplikacji. Nowoczesny protokół WPA3 zagwarantuje niezawodne szyfrowanie danych i pewność, że nikt niepowołany nie położy na nich swoich lepkich łapek. Mesh System AX3000 to także dostęp do przyszłościowej opcji IPv6, która będzie stała przed Tobą otworem zaraz po rozpakowaniu nowiutkiego systemu mesh. Parując Xiaomi Mesh System AX3000 ze smartfonem, otrzymasz podgląd w czasie rzeczywistym i kontrolę nad tym, co dzieje się w Twojej sieci – Wystarczy zainstalować aplikację Xiaomi Home/Mi Home i gotowe!

Dołączasz do sieci mesh?

Postaw na maksymalny transfer i wybierz zaawansowany system mesh od Xiaomi! Najlepsze efekty uzyskasz, łącząc ze sobą wiele urządzeń, dlatego proponujemy zakup zestawu dwóch systemów Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack). Jeśli posiadasz mieszkanie o niskim metrażu lub chcesz dorzucić kolejną cegiełkę do rozbudowy swojej sieci mesh, możesz postawić na pojedynczy moduł Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack). Wybierz pożądaną opcję i dołącz do świata błyskawicznych transferów razem z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.