Pompuj z Xiaomi

Pompuj z Xiaomi

Pompka elektryczna da się lubić, szczególnie że może Cię wyciągnąć z niejednej opresji. Lampka kontrolna informująca o niskim ciśnieniu opon samochodowych potrafi przysporzyć zmartwień, gdy na trasie nie widać żywej duszy, a kolejna stacja benzynowa może być oddalona o dziesiątki kilometrów. Na takie niespodziewane przeszkody warto być przygotowanym przed podróżą. Dziś odpowiadamy na pytanie: Co ze sobą zabrać, by taki scenariusz Cię nie zaskoczył.

Odświeżone oblicze nowości

Niezawodna Mi Portable Electric Air Pump zdążyła zagrzać swoje miejsce na naszej stronie. Zyskała stabilną pozycję w dziale lifestyle/podróż tak szybko, że nie było nawet czasu, by ostygnąć po swojej premierze. Nie dziwota, że pachnie jeszcze świeżością. Jednak za rogiem już czai się konkurentka. Nowinek nigdy za dużo… Dlatego na wieść o następczyni niezawodnej pompki elektrycznej wielu ustawia się w wirtualnej kolejce, zapisując się do newslettera. Czy jesteście gotowi poznać ulepszoną wersję klasyku? Jeśli tak, zobaczcie, co potrafi Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S!

Czy jest tu miejsce na innowacje?

Można jednogłośnie stwierdzić, że Mi Portable Electric Air Pump spisuje się na medal w każdych warunkach. Jest lekka, wydajna, kompaktowa -taki zestaw cech może gwarantować jej obecność w każdym podróżnym plecaku. Co powiedzieliby jej dumni właściciele na wieść o jeszcze wydajniejszej sukcesorce? Czy doceniana jak dotąd Mi Portable Electric Air Pump poszłaby w odstawkę na rzecz młodszej Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S? By się przekonać, porównamy te kandydatki.

Starcie mistrzyń

Ocenę oprzemy o dane, z którymi to nie da się dyskutować. Dzięki uprzejmości TÜV SÜD Certification and Testing mamy dostęp do raportu z badań nr: 68.189.21.0233.01. Znamy więc porównanie osiągów zapowiadanej pompki elektrycznej Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S ze wspomnianą Mi Portable Electric Air Pump. Jak wynika z badań, przepływ powietrza nowego rozwiązania jest większy aż o 114% względem poprzedniczki. Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S jest w stanie dopompować o 45% więcej kół niż Mi Portable Electric Air Pump na jednym ładowaniu. Gołym okiem widać poprawę wydajności między tymi dwoma rozwiązaniami. To jednoznaczny wskaźnik na to, że nadchodzi lepsza era rozwiązań, a Mi Portable Electric Air Pump mimo znakomitego wyniku, przy Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S może schować się w cień…

Zalety, których nie da się ukryć!

Oprócz szybkości, zwiększonej wydajności i lekkości, nowa pompka elektryczna Xiaomi kryje jeszcze wiele zalet. Na koniec ujawnimy jedną z nich, uchylając rąbka tajemnicy. Nowy kompresor Xiaomi został wyposażony w małe, ale niezwykle przydatne światełko. Przyda się ono, gdy koło lub piłkę będzie trzeba dopompować po zmroku. Takie rozwiązanie docenia się szczególnie zimą, gdy temperatura nie sprzyja wystawianiu dłoni na mróz. Wystarczy podpiąć i ustawić Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S, a ona nie tylko zajmie się przysłowiowym “kapciem”, a jednocześnie oświetli mrok. Sprytne, prawda? Jeśli tak jak my lubisz nowości, wyczekuj ich razem z naMi. Kto wie, może już niedługo coś nowego pojawi się na naszej stronie?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.