Nowe Redmi Buds 3 Lite

Nowe Redmi Buds 3 Lite

Słuchawki Xiaomi to jedne z najpopularniejszych grup produktowych na naszej stronie. O tym, jak są lubiane, mówi nam bezpośrednio ilość składanych na nie zamówień. Dlatego tak miło jest nam ogłosić, że przygotowujemy się do kolejnej premiery tego typu sprzętu! Zobacz, jak prezentują się nadchodzące Redmi Buds 3 Lite i na co je stać. Zapraszamy!

Graj tu i teraz

Dobrze wiadomo, że słuchawki przydają się podczas wykonywania najróżniejszych czynności. Rozmowy ze znajomymi oddalonymi o setki kilometrów, wideokonferencje, telefony od rodziny. Gdy potrzebujesz odrobiny prywatności, mniejsze lub większe zawsze zdają swój egzamin. Nawet podczas wirtualnych rozgrywek, dobrze jest się w nie zaopatrzyć. Aby taki dodatek potęgował doświadczenie gamingowe, musi bardzo szybko przesyłać dźwięk z telefonu lub komputera wprost do Twoich uszu. Jakiekolwiek opóźnienia nie są tu akceptowalne, dlatego też Redmi Buds 3 Lite wyposażone są w tryb “low latency” do wykorzystania podczas gry. Takie ustawienie pozwala na maksymalnie szybki przesył dźwięku. Swoją rozgrywkę usłyszysz w czasie rzeczywistym bez irytujących lagów.

Muzyka na siłowni

Nowy rok to czas pełen postanowień, a wiele z nich wiąże się z uczęszczaniem na siłownię, gdzie nie zawsze czujemy się dobrze. Odpowiedni rytm ćwiczeń pomoże nam złapać nasza ulubiona muzyka. Wyobraź sobie, że włączasz swoją playlistę i oddajesz się treningowi, nie czując najmniejszego zmęczenia. Nie martw się o krople potu, przemierzaj kolejne kilometry i podnoś coraz większe ciężary. Słuchawki Redmi Buds 3 Lite dotrzymają Ci kroku, stabilnie trzymając się na swoim miejscu. Pracujący na pełnych obrotach 6 mm przetwornik nada tempa Twoim ruchom i doda Ci energii w drodze do celu. Zdobądź dostęp do klarownego dźwięku bez zakłóceń. Wyczekuj z naMi nowych słuchawek Xiaomi, Redmi Buds 3 Lite i przekonaj się, że ich rozmiar nie ma znaczenia, a odkryjesz wielkie brzmienie w maleńkiej formie…

Odporność IP54

Kurz i woda nowym Buds’om są niestraszne! Dlatego też można będzie z nich korzystać w każdych warunkach pogodowych oraz tak jak wspomnieliśmy, podczas treningu siłowego. Weźmiesz swoje nowe, leciutkie słuchawki wszędzie, a muzyka będzie Ci towarzyszyć przez długie godziny. Wysoka żywotność baterii stała się dla nas jednym z niezbędnych kryteriów przy tworzeniu nowego produktu, dlatego prezentowane dziś słuchawki cieszą się możliwością nieustannego działania do 5 godzin. Stosując krótkie przerwy na podładowanie ich w etui, seans muzyczny może wydłużyć się ponad trzykrotnie!

Prosty gest

Wystarczy prosty ruch palcem, aby zmienić odtwarzany utwór, zatrzymać go, odebrać lub odrzucić połączenie. Wszystko za pomocą dotyku jednej ze słuchawek. Jeśli będziesz mieć ochotę zatopić się w świecie ulubionej gry, załóż Redmi Buds 3 Lite i przytrzymaj je palcami w uszach przez kilka sekund. Właśnie tak włączysz wspomniany na początku tryb “low latency”. Ciesz się prostymi rozwiązaniami, które ułatwiają codzienne czynności. Zaczekaj razem z naMi na kolejne premiery i zapowiedzi, zapisując się do newslettera.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.