Szybki i tani smartfon od Xiaomi? Redmi A1!

Szybki i tani smartfon od Xiaomi? Redmi A1!

499 zł i ani grosza więcej – tyle kosztuje nowy smartfon Xiaomi! Czy to promocja? Nie, to standardowa cena. Jak to możliwe? Sprawdźmy!

Android 12 Go

Preinstalowany na smartfonach Redmi A1 system Android 12 Go został przystosowany do pracy na podzespołach z każdej półki cenowej. Potrafi skutecznie spożytkować dowolną ilość pamięci operacyjnej, oferując płynne i pozbawione spadków wydajności doświadczenie. Uruchamianie aplikacji na Redmi A1 zostało przyspieszone nawet do 30% względem podstawowej wersji Androida, a same animacje zostały wyraźnie upłynnione. Oprócz zabiegów optymalizujących pracę smartfona, Android 12 Go to także usprawnienia obejmujące poprawę czasu pracy na baterii, zwiększenia kontroli nad ustawieniami prywatności, czy łatwiejsze udostępnianie plików i danych swoim bliskim. Android 12 Go to wydajna i przemyślana wersja systemu, skrojona idealnie pod Xiaomi Redmi A1!

Ogromna bateria 5000mAh

Redmi A1, podobnie jak jego bracia z serii, oferuje pokaźne ogniwo 5000mAh, umożliwiające pracę nawet przez kilka pełnych dni bez konieczności ładowania. W połączeniu z energooszczędnym procesorem MediaTek Helio A22, smartfon utrzymuje wysoką kulturę pracy i odpowiednią responsywność podczas przeglądania ulubionych portali internetowych, korzystania z komunikatorów, czy tworzenia i edycji zdjęć. Szybką pamięć wbudowaną eMMC 5.1 można w łatwy sposób rozbudować o kolejny 1 TB danych, dzięki slotowi na karty microSD. To rozwiązanie pozwoli Ci cieszyć się ogromną przestrzenią na kolekcjonowanie plików, fotografii, filmów czy gier mobilnych.

Atrakcyjna fotografia

Aparat główny o rozdzielczości 8 MP zapewni przyjemne dla oka, pełne detali fotografie, które będą odpowiednio doświetlone dzięki przysłonie f/2.0. Miłośnicy „samopstryków” również znajdą coś dla siebie. Matryca na froncie Redmi A1 o rozmiarze 5 MP sprawdzi się do tego zadania idealnie! Gotowe selfie można w prosty sposób modyfikować i upiększać, dzięki wbudowanym w aplikację aparatu narzędziom do edycji. Mając w dłoni Redmi A1, możesz także nagrywać filmy o rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Utworzone fotografie i filmy zobaczysz na dużym ekranie o przekątnej 6,52”. Rozdzielczość HD+ zapewni wierne odwzorowanie uchwyconych kadrów, a żywe barwy wyświetlacza będą cieszyć oczy podczas oglądania ulubionych produkcji filmowych czy seriali.

Wytrzymały i funkcjonalny

Redmi A1 został poddany wymagającym testom wytrzymałościowym, aby upewnić się, że nie tylko sprosta Twoim oczekiwaniom pod względem wydajności, ale też posłuży Ci przez długie lata. Czego możesz się jeszcze spodziewać po konstrukcji Redmi A1? Na spodzie telefonu znajdziesz klasyczne wyjście słuchawkowe minijack 3,5 mm, umożliwiające podłączenie ulubionych słuchawek przewodowych. To jednak niejedyna funkcja tego złącza! Po podpięciu swoich słuchawek możesz odsłuchiwać ulubionych audycji, dzięki aplikacji Radio FM. By formalności stało się zadość, dodamy tylko, że łączność w Redmi A1 stoi na najwyższym poziomie. Telefon wspiera technologię Dual SIM, Wi-Fi 2.4GHz oraz Bluetooth 5.0. Chcesz poznać dokładną specyfikację i jeszcze więcej funkcji tytułowego bohatera? Kliknij tutaj i przenieś się bezpośrednio do karty produktowej Redmi A1!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.