Przedsprzedaż serii Xiaomi 12T na Mi-Home.pl!

Przedsprzedaż serii Xiaomi 12T na Mi-Home.pl!

Jedna z największych premier tego roku już za nami! Od teraz najnowsza seria smartfonów Xiaomi 12T jest dostępna w przedsprzedaży na Mi-Home.pl wraz z odkurzaczem autonomicznym Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite w zestawie. Zanim skusisz się na ten wyjątkowy duet, sprawdź, jakie funkcjonalności kryją w sobie Xiaomi 12T oraz Xiaomi 12T Pro.

Xiaomi 12T Pro

Zaczynamy od modelu, który zawiesił poprzeczkę naprawdę wysoko… Xiaomi 12T Pro nie ma sobie równych w kwestii wydajności oraz zastosowanej technologii. Procesor Qualcomm® Snapdragon 8+ Gen 1 gwarantuje czystą moc, dostępną już od momentu rozpakowania pudełka. 8GB RAM to odpowiednia ilość pamięci, jeżeli liczysz na płynną pracę przez lata. Jeśli to dla Ciebie wciąż za mało, możesz wybrać wariant z 12GB RAM i otwierać dziesiątki zakładek w ulubionej przeglądarce, zapominając o istnieniu pojęcia, jakim jest pamięć operacyjna. Jednak Xiaomi 12T Pro to nie tylko wydajność. Wybierając ten model, możesz liczyć na perfekcyjne kadry podczas każdej sesji fotograficznej. Aparat główny o onieśmielającej rozdzielczości 200MP tylko czeka, by stworzyć zdjęcie w jakości dotychczas niedostępnej dla mobilnych matryc. Kliknij tutaj by przenieść się na kartę produktu i poznać wszystkie najważniejsze funkcje Xiaomi 12T Pro!

Xiaomi 12T

Ten smartfon to żywy przykład na to, że „tańszy” nie znaczy „gorszy”. Wybierając Xiaomi 12T, wciąż możesz liczyć na ultraszybką wydajność dzięki zastosowaniu jednego z najnowocześniejszych procesorów na rynku. Sercem Xiaomi 12T jest układ MediaTek 8100-Ultra, którego cztery mocniejsze rdzenie potrafią rozpędzić się do 2,85 GHz, a pozostałe cztery pracują na częstotliwości 2,00 GHz, gwarantując stabilność podczas długotrwałych sesji w nawet najbardziej wymagających grach. A skoro przy długich sesjach jesteśmy, warto zaznaczyć, że smartfony zarówno Xiaomi 12T, jak i Xiaomi 12T Pro posiadają ogromne baterie 5000mAh, które do tej pory były znakiem rozpoznawczym serii Redmi. Ogniwa o tak dużej pojemności zapewniają pracę na maksymalnych obrotach przez naprawdę długie godziny. A jeśli tego byłoby mało, wsparcie dla technologii ładowania 120W HyperCharge zagwarantuje błyskawiczne odnawianie energii i powrót w sam środek akcji!

Mogłoby się wydawać, że najnowsze smartfony Xiaomi dostatecznie pozamiatały, ale teraz czas na odkurzacz Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite, którego otrzymasz w zestawie po złożeniu zamówienia na któregokolwiek urządzenie z serii Xiaomi 12T!

„A dobry jest ten odkurzacz?”

Przymknijmy oko na to pytanie retoryczne i sprawdźmy, co potrafi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite. Ten niepozorny na pierwszy rzut oka robot sprzątający skrywa w sobie masę nowoczesnych technologii i funkcje, które będą czyścić podłogi w Twoim mieszkaniu, podczas gdy Ty będziesz spokojnie się relaksować. Zacznijmy od mocy, bo to właśnie jej jest tu najwięcej. Siła ssąca na poziomie 2,200 Pa to wszystko, czego odkurzacz autonomiczny potrzebuje do sprawnego oczyszczenia nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Twoje mieszkanie obfituje w parkiety, wykładziny lub grube dywany? 25 inteligentnych sensorów i technologia tworzenia wirtualnej mapy sprawi, że Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite poradzi sobie doskonale w każdym pomieszczeniu, bez względu rodzaj obecnego w nim podłoża. Zbiornik na wodę o pojemności 450 ml i staranne planowanie trasy gwarantują doskonałą efektywność odkurzania i mopowania w całym domu!

Zamawiając w naszym sklepie Mi-Home.pl, masz pewność, że smartfon z serii Xiaomi 12T, jak i superwydajny odkurzacz Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite dotrą do Ciebie w jednej paczce! Wysyłka rozpocznie się już 13 października, więc nie zwlekaj i zamów wymarzony smartfon Xiaomi już dziś!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.