Recenzujemy POCO X4 Pro 5G

Recenzujemy POCO X4 Pro 5G

Gotowi by usłyszeć o bezkonkurencyjnym zawodniku POCO? Proponujemy rozsiąść się wygodnie w swoim ulubionym fotelu z kubkiem gorącej kawy i wczytać się w recenzję najnowszego przedstawiciela serii. Oto smartfon, który w bardzo krótkim czasie zdołał wybić się na szczyt…

POCzątek nOwej ery

Trudno nie lubić serii POCO, skoro tak często i miło zaskakuje. Ostatnio, podczas premiery POCO X4 Pro 5G można było zaobserwować kolejny przykład takiego stanu rzeczy. Bez problemu dało się odczuć, że na rynek wkracza naprawdę mocny zawodnik. Czemu tak sądzimy? Otóż POCO X4 Pro 5G spełnia najwyższe wymagania wydajnościowe. Stanowi o tym nie tylko licząca 5000 mAh bateria, ale również to, jak szybko się ją ładuje. Wystarczy zaledwie pół godziny, by osiągnęła 90% mocy. Szybko, prawda? A to dopiero początek listy zalet Xiaomi POCO X4 Pro 5G!

Niemający sobie równych

Jakby nie patrzeć, ekran smartfonu, by móc jakkolwiek wyróżnić się na tle pozostałych, musi zachwycać. Jeśli sam wyświetlacz jest wykonany znakomicie, a szeroka szeroka gama kolorów i wysoka częstotliwość próbkowania na poziomie 120Hz dopełniają doświadczenie użytkowania, nie ma mowy o niezadowoleniu. Dlatego zainteresowanie nowym POCO X4 Pro 5G jest tak duże. Po sporządzeniu listy zawierającej wszystkie cechy składające się na świetny wyświetlacz, POCO X4 Pro 5G zgarnąłby same najwyższe noty. Przyjrzyjmy się więc bliżej poszczególnym czynnikom. To 6,67" AMOLED FHD+ o współczynniku kontrastu 4,500,000:1 i odwzorowaniu barw w systemie DCI-P3. Takie połączenie gwarantuje zachwycające wrażenia wizualne, pełne szczegółów i realizmu. Wysoka jasność na poziomie do 1200 nitów pozwala na korzystanie ze smartfonu nawet w ostrym świetle dnia.

Bezpieczny dla oczu

Warto pamiętać, że mimo iż technologia, jak i świadomość wpływu niemal całodobowego wpatrywania się w ekrany poczyniła duże postępy, nadal trzeba uważać na to, by przestrzegać pewnych zasad bezpieczeństwa. Można powiedzieć, że dziś wielogodzinne przesiadywanie przed komputerem, lub telefonem jest mniej szkodliwe niż jeszcze 10 lat temu. Nowoczesne rozwiązania niosą za sobą szereg zabezpieczeń, takich jak na przykład różnego rodzaju funkcje zastosowane w POCO X4 Pro 5G: tryb czytania 3.0 oraz niezwykle użyteczne ustawienia dopasowywania jasności ekranu do otaczających warunków. Te wszystkie, na pierwszy rzut oka drobne zmiany i ulepszenia owocują tym, że nasze oczy mają się dobrze. Liczne środki ostrożności nie zastąpią jednak dobrych nawyków. Pamiętaj więc, by podczas pracy, zapewnić swoim oczom krótkie przerwy i przynajmniej co pół godziny spojrzeć w dal na 30 sekund. Pomoże Ci to w utrzymaniu sprawności wzrokowej. Zaufaj nam, warto!

To, co najcenniejsze

Każdy wie, że wygląd to nie wszystko, bo tak naprawdę liczy się wnętrze. Zaglądneliśmy więc do środka pięknego POCO X4 Pro 5G i odnaleźliśmy pełen mocy procesor Snapdragon® 695 6nm, chłodzony przy pomocy zaawansowanej technologii LiquidCool 1.0 Plus. Takie rozwiązania przekładają się na lepsze rozgrywki i szybsze wykonywanie zadań, a super silnik wibracyjny pomoże Ci jeszcze lepiej wczuć się w wykonywane działania. Poczuj akcję na własnej skórze! Wsłuchaj się w dźwięki świata przedstawionego i oddaj się fenomenalnej rozrywce.

Czy już nie możesz się doczekać, aż chwycisz w dłoń swój POCO X4 Pro 5G? Jeśli tak właśnie jest, zachęcamy do przeglądnięcia karty produktu i niezwłocznego zamówienia tego wyjątkowego przedstawiciela serii POCO. Oddaj się rozrywce najwyższej jakości!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.