Poczuj moc Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Poczuj moc Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Odkurzacze autonomiczne już dawno zrewolucjonizowały pojęcie sprzątania, wyręczając nas wszystkich z jednego z najbardziej nielubianych obowiązków na świecie. Mowa tu oczywiście o odkurzaniu podłóg, które na skutek bliżej nieznanych powodów brudzą się, w tempie bliskim prędkości światła. Okruszki, kurz, sierść, paproszki oraz inne niezidentyfikowane twory lgną do niej jak pszczoły do miodu. Na szczęście można w łatwy i przyjemny sposób temu zaradzić! Jak? Kupując Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite, czyli jednego z najmłodszych przedstawicieli samojezdnych odkurzaczy Xiaomi. Dlaczego jest to sprzęt mianowany “prawdziwym mistrzem sprzątania” i czy warto znaleźć na niego miejsce w domowym zaciszu? O tym już za chwilę!

Czysto...,

Od dawien dawna, w większości polskich domów to sobota nosi dumny tytuł “dnia porządków”, kiedy to chwilę po szale zakupów przychodzi czas na mniej lubiany szał sprzątania. Każdy, kto od poniedziałku do piątku pochłonięty jest życiem rodzinnym i zawodowym, doskonale wie, z jak ogromnym wysiłkiem wiąże się doprowadzenie całego mieszkania do “ładu i składu”. Aby zdjąć z Ciebie choć część tego ciężaru, zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jednego z naszych najnowszych sprzętów, jakim jest Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite. Ten autonomiczny odkurzacz Xiaomi zadba o dokładne i efektywne sprzątanie, o jakim nawet Ci się nie śniło! Będzie w stanie dotrzeć do najdalszych zakamarków Twojego domu, a dzięki nowoczesnemu systemowi nawigacji możesz mieć pewność, że dokładnie odwzoruje każde z pomieszczeń i żadnego nie ominie. Ponadto nad całym procesem czyszczenia czuwa aż 25 precyzyjnych czujników, z którymi żadne przeszkody nie będą mu straszne.

schludnie...

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite to synonim prawdziwej siły. Czy wiesz, że dysponuje mocą ssania na poziomie aż 2200Pa? Co ta wartość oznacza w praktyce? Jest to gadżet, który bez wątpienia będzie w stanie poradzić sobie z nawet najbardziej uporczywym brudem. Aby jeszcze bardziej uzmysłowić Ci jego moc i wszechstronność, wiedz, że na pokładzie odkurzacza Xiaomi nie mogło zabraknąć funkcji mopowania, wspieranej elektronicznie sterowaną pompą wodną. Wszystko po to, aby zapewnić idealnie czystą i lśniącą podłogę. Oczywiście nie zapomnieliśmy także, o sporych rozmiarów koszu na nieczystości, którego objętość oscylująca w granicach 450 ml, powinna znieść naprawdę wiele. Możesz mieć pewność, że ingerencja z Twojej strony będzie konieczna dość rzadko, a zaoszczędzony w ten sposób czas poświęcisz na same przyjemności.

i wygodnie!

Jeśli o przyjemnościach mowa... uprzedzamy, że najlepsze zostawiliśmy sobie na deser. Kiedy wydaje Ci się, że lepiej być nie może… do akcji wkracza inteligentne sterowanie odkurzaczem Xiaomi, które możliwe jest za jednym kliknięciem. Cała trudność zaczyna się i kończy na zainstalowaniu dedykowanej aplikacji Mi Home/Xiaomi Home i sparowaniu jej z nowym bohaterem domu. Mowa tu oczywiście o Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite i sterowaniu nim z dowolnego miejsca na ziemi. Kontrola czasu pracy, planowanie sprzątania czy pilot zdalnego sterowania - to tylko nieliczne z szeregu działań, jakie możesz wykonać za pośrednictwem aplikacji. Jest moc, prawda?

Jeśli po przeczytaniu tych kilku akapitów masz przeczucie graniczące z pewnością, że Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite to sprzęt stworzony dla Ciebie - nie czekaj! Przejdź do karty produktu, którą znajdziesz tutaj, poznaj jego pełną specyfikację i przekonaj się, że odkurzacz ten nie ma sobie równych. A jeśli chcesz być na bieżąco z wszelkimi nowościami Xiaomi, jakie pojawiają się na Mi-Home.pl, zapisz się do newslettera i wiedz, że już żadna nadchodząca nowość Cię nie ominie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.