Porządki z Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Porządki z Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Jeśli po ciężkim dniu pracy łapiesz się za głowę, bo przypominasz sobie, że jeszcze trzeba odkurzyć mieszkanie, mamy dla Ciebie ratunek! Inteligentny robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro wykona za Ciebie żmudny obowiązek, kiedy Ty będziesz odpoczywać. Najprawdopodobniej już po tygodniu spędzonym z naszym dzisiejszym bohaterem zapomnisz o istnieniu takiego pojęcia jak „odkurzanie”! Zostań z naMi i sprawdź, jak najnowszy Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro pomoże oczyścić Twój dom.

Mopowanie na wyższym poziomie

Nowa generacja odkurzaczy Xiaomi oznacza jeszcze wydajniejsze zasysanie i mopowanie Twojego mieszkania. 10000 wibracji na minutę to gwarancja perfekcyjnie wymopowanej podłogi i satysfakcji po każdym powrocie do domu! Wystarczy, że w intuicyjnej aplikacji Mi Home/Xiaomi Home zlecisz godziny oraz miejsca, w których robot ma wykonać pracę. Po pierwszym odkurzaniu, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro sam stworzy mapę Twojego mieszkania. Jednak jeśli stwierdzisz, że nie powinien zapuszczać się do któregoś z pokoi, lub omijać wrażliwe miejsca, jak przestrzeń wypełniona kablami za komputerem, wystarczy drobna korekta i Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro momentalnie Cię posłucha.

Zna się na trybach

Kluczem do najwydajniejszej pracy jest sprawne zarządzanie trybami wydajności, tak aby optymalizować siłę oczyszczania i pobór baterii. Bez obaw, inteligentny odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro dobierze je za Ciebie! Aż cztery tryby siły ssącej i trzy tryby mopowania to gwarancja elastycznej pracy podczas lawirowania pomiędzy parkietami, dywanami i wykładzinami. Siła ssąca na poziomie 3000Pa to aż nadto, by oczyścić najbardziej zapuszczone powierzchnie. Spokojnie, jeśli jednak zdecydujesz się powierzyć Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro pieczę nad swoim mieszkaniem, to nigdy się nie stanie!

Generacja zmienia wiele

Poprzedni model Mi Robot Vacuum-Mop Pro oferował ogromną wydajność i funkcje, pozwalające dostosować pracę urządzenia do własnych potrzeb. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro kontynuuje ten trend, dodając od siebie jeszcze więcej możliwości i potężnej wydajności. W porównaniu do 2100Pa mocy u jego poprzednika, druga generacja odkurzacza Xiaomi może poszczycić się siłą działania na poziomie 3000Pa. Bateria „urosła” z 3200mAh do aż 5200mAh, a standardowy tryb mopowania został zastąpiony przez 10 000 sonicznych wibracji na minutę, maksymalizujących sprzątające możliwości. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro to także inteligentne zmiany obejmujące pracę na wielu piętrach Twojego domu. Odkurzacz Xiaomi nowej generacji zapamięta detale każdego z nich, dzięki czemu nie musisz już na nowo programować pracy po zmianie otoczenia.

Czarny, czy biały?

To jedyna wątpliwość, jaka pozostała przed oddaniem się pełnemu komfortowi odkurzania bez zbędnego wysiłku. Chcesz sprawdzić pozostałe odkurzacze autonomiczne Xiaomi przed dokonaniem zakupu? Kliknij tutaj i poznaj ich funkcje już teraz!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.