Czyste powietrze ze Smart Air Purifier 4 Pro

Czyste powietrze ze Smart Air Purifier 4 Pro

Zdrowie mamy tylko jedno, dlatego powinniśmy zadbać o nie jak najlepiej. Warto powierzyć je najnowszej technologii Xiaomi, bo to właśnie nad nią każdego dnia w pocie czoła pracują wykwalifikowani specjaliści. Postępy poczynione na drodze kilku generacji oczyszczaczy powietrza Xiaomi doprowadziły nas do tego ważnego dla zdrowia momentu – premiery Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro. Dlaczego akurat jemu zależy tak bardzo na poprawie powietrza w Twoim otoczeniu? Czytaj dalej, a szybko się o tym przekonasz!

Dla kogo ten oczyszczacz?

Zacznijmy od tego, że w asortymencie naszego sklepu Mi-Home.pl możesz natrafić na kilka urządzeń z tej „oczyszczającej serii”. Jeśli posiadasz mniejsze mieszkanie, Xiaomi Smart Air Purifier 4 oraz Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite idealnie sprawdzą się w roli strażnika czystości powietrza. Jednak czytanie tego artykułu oznacza, że szukasz najwyższej mocy i perfekcyjnej filtracji bez kompromisów. Dobrze się składa, bo Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro to oczyszczacz, który jest w stanie bez wysiłku oczyścić aż 500 m³ powietrza w zaledwie godzinę i zapewnić pełną ochronę od kurzu na obszarze aż do 60 m²! Obawiasz się, że to urządzenie będzie zbyt mocne do Twojego mieszkania? Nie ma strachu, taka wydajność w mieszkaniu o powierzchni 40 m² sprawi, że oczyścisz je w zaledwie 15 minut!

W nienawiści do kurzu

Tak został zaprojektowany! Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro sprawnie przefiltruje nawet największe pomieszczenia z 99,97% szkodliwych cząsteczek o wielkości do 0,3 μm. Ultrawydajny filtr Xiaomi został zaprojektowany tak, by oczyścić więcej powietrza, przy jednoczesnym obniżeniu poziomu hałasu i zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię. Jeśli potrzebujesz najwyższej wydajności, a przy tym pilnujesz swoich rachunków za prąd, Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro będzie idealnym wyborem! Zagwarantujesz sobie wolność od szkodliwych pyłków, a przy okazji zredukujesz nieprzyjemne zapachy w całym domu.

Jedno spojrzenie i wiesz wszystko

Czytelny ekran OLED umieszczony na froncie urządzenia poinformuje Cię o aktualnym trybie pracy oczyszczacza, jak i o jakości powietrza w Twoim otoczeniu. Wyniki pracy, jaką wykonał Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro, możesz oczywiście monitorować także w czytelnej aplikacji Mi Home/Xiaomi Home na swoim smartfonie. To nie tylko bajer, który pozwoli Ci pochwalić się przed znajomymi, ale także przydatne narzędzie informujące o konieczności wymiany filtra i zapewniające szybką kontrolę pracy oczyszczacza. Możesz wybierać spośród kilku trybów w zależności od potrzeby bądź ustawiać natężenie wydajności w zależności od pory dnia. Wybierając tryb automatyczny, okazujesz zaufanie dla Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro, by ten wykazał się pomysłowością, dobierając optymalny tryb oczyszczania.

Oczyszczać oczyszczacz?

Każde urządzenie, nawet oczyszczacze powietrza powinny być regularnie odkurzane po to, aby zagwarantować ich maksymalną wydajność. W najnowszej generacji czynność ta została sprowadzona do absolutnego minimum! Wystarczy, że odkręcisz górny grill, a otrzymasz pełny dostęp do najważniejszych części urządzenia. Utrzymuj swój oczyszczacz powietrza Xiaomi w czystości, a on odwdzięczy Ci się długotrwałą pracą na najwyższych obrotach o każdej porze. Nie zwlekaj i stwórz w swoim domu zdrową atmosferę, która pozytywnie odbije się na zdrowiu Twoim i Twoich bliskich!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.