Oto Xiaomi Smart Speaker IR Control

Oto Xiaomi Smart Speaker IR Control

Czy przeszło Ci kiedyś przez myśl, o ile przyjemniejsze byłoby życie, gdyby codzienne czynności dało się wykonywać szybciej, prościej i wydajniej? Odpowiedzią na te rozważania staje się Xiaomi Smart Speaker IR Control. W dzisiejszym artykule przekonasz się dlaczego.

Wystarczą dwa słowa!

Można założyć, że wszyscy dążymy do ułatwienia codziennych czynności po to, by móc się skupić na tym, co naprawdę ważne. W realizacji tego celu jest Ci w stanie pomóc nadchodzący Xiaomi Smart Speaker IR Control. Sterowany dźwiękiem (ale i przyciskami oraz aplikacją) głośnik, który może posłużyć jako pilot, czujnik światła, budzik i centrum sterowania Smart Domu jednocześnie. Powiedz, czego potrzebujesz, a zostanie to zrealizowane w mgnieniu oka. Wystarczy pamiętać, by każde polecenie rozpocząć od słów: “Ok Google”. Tak… to takie proste!

Na dzień dobry

Nie chwali się dnia przed zachodem słońca, jednak można pokusić się o stwierdzenie, że na jego pozytywną ocenę duży wpływ ma znakomity poranek. U boku Xiaomi Smart Speaker IR Control taki scenariusz jest niemal pewny. O ile kochasz pobudki przepełnione muzyką, wystarczy że ustawisz odpowiedni tryb, a głośnik Xiaomi nie tylko Cię obudzi, ale zapoda też parę Twoich ulubionych utworów na pobudzenie.

Płynność zmian i działań

Możliwości Xiaomi Smart Speaker IR Control pozwalają łączyć najróżniejsze urządzenia Smart Domu w jeden organizm. Wbudowany detektor światła pomaga rozpoznać, kiedy pokój, w którym znajduje się głośnik, potrzebuje doświetlenia. Już nie musisz podchodzić do włącznika światła, skup się na wykonywanym zadaniu, a pomocnik Xiaomi zadba o najlepsze warunki do pracy. Korzystając z aplikacji Xiaomi Home lub Mi Home zyskasz kontrolę nad wszystkimi inteligentnymi technologiami znajdującymi się w obrębie Twojego domu.

Gdy na posterunku czuwa sterowany głosem Xiaomi Smart Speaker IR Control, Ty zyskujesz więcej możliwości relaksu. Możesz na przykład oddać się ulubionym utworom muzycznym lub równie przyjemnemu audiobookowi. Być może kochasz kino i to, o czym marzysz to najlepszy zestaw stereo? Kupując dwa speakery, zyskasz znakomity bas i idealny klimat podczas filmowych wieczorów. Jak widać, możliwości jest naprawdę mnóstwo, dlatego już teraz warto zapisać się do naszego newslettera i wyczekiwać premiery tej nowinki.

Umil codzienność, sprawiając sobie Xiaomi Smart Speaker IR Control.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.