Nowy Xiaomi Smart Air Purifier 4

Nowy Xiaomi Smart Air Purifier 4

Męczy Cię kaszel i suchość w gardle? Chcesz położyć temu kres? Mamy na to rozwiązanie! Zobacz, jak Xiaomi Smart Air Purifier 4 radzi sobie w walce z zanieczyszczeniami. Zapraszamy na recenzję nowego produktu Xiaomi!

Nie da się ukryć, że w miastach, szczególnie podczas okresu zimowego, rośnie poziom zanieczyszczeń powietrza. Chcąc w jak najlepszy sposób zabezpieczyć się przed negatywnym wpływem tego stanu rzeczy na zdrowie, przetestowaliśmy najnowszy model oczyszczacza Xiaomi. To rozwiązanie na niemal każdą kieszeń, które świetnie sprawdzi się w mieszkaniu o powierzchni do 48 m2 . Jesteśmy pewni, że pozytywnie Cię zaskoczy, jednak by do tego doszło, najpierw wypada powiedzieć o nim coś więcej…

Bryza nowości

Lubimy gościć na naszej stronie nowe produkty jak nikt inny. To dowód na to, że Xiaomi ciągle udoskonala swoje projekty i stawia na coraz bardziej zaawansowane technologie. Świetnie widać to na przykładzie przedstawionego tu Xiaomi Smart Air Purifier 4. Oczyszczacz powietrza osiąga 99.97% skuteczności w walce z nawet najdrobniejszymi cząsteczkami zanieczyszczeń do 0.3μm. Jest to świetnym zobrazowaniem tego, jak z każdą kolejną generacją poszczególnych serii, pokonujemy wcześniej napotkane ograniczenia. Również w przypadku przedstawionego dziś oczyszczacza, można dostrzec postęp w stosunku do poprzednich edycji rozwiązań Xiaomi.

W lepszą stronę

Przy tworzeniu najnowszego Xiaomi Smart Air Purifier 4, grupa projektantów Xiaomi połączyła najlepsze elementy konstrukcyjne, dla uzyskania topowych wyników działania. Sądząc po zapisach testów – jak najbardziej im się to udało! Xiaomi Smart Air Purifier 4 sprawdza się znakomicie, bez względu na poziom zanieczyszczenia w danym mieszkaniu. Filtr zawierający aktywny węgiel skutecznie unieszkodliwia niebezpieczne dla zdrowia cząsteczki. Dym, nieprzyjemne zapachy, kurz, alergeny oraz sierść nie mają szans się przed nim ukryć. Xiaomi Smart Air Purifier 4 bez problemu poradzi sobie w większości przestrzeni mieszkalnych, pracując na najwyższych obrotach. Możesz pozbyć się duszności, dbając o lepszą jakość powietrza w swoim domu, za pomocą prostego w obsłudze rozwiązania Xiaomi.

Na co go stać

Wystarczy 10 minut, by pokój o powierzchni 20 m2 wypełnił się powietrzem czystym niczym łza. Xiaomi Smart Air Purifier 4 jest w stanie szybko oczyścić taki metraż nie bez przyczyny – pomaga mu w tym 360° wlot. Dzięki dużej mocy przefiltrowywania cały proces przebiega niezwykle sprawnie. Dodatkową zaletą jest też oczywiście to, w jak prosty sposób urządzenie można zaprogramować. Wystarczy jedynie kilka dotknięć wyświetlacza lub smartfonu z zainstalowaną aplikacją Mi Home/Smart Home. Jeśli poszukujesz jeszcze szybszego sposobu włączenia, pamiętaj, że Xiaomi Smart Air Purifier 4 uruchomisz również poprzez aplikację Amazon Alexa i Asystent Google.

Jak się okazuje, można zadbać o zdrowie w bardzo prosty sposób i czasami jedyne czego potrzeba, to chęci i dobrego pomocnika. Czy według Ciebie Xiaomi Smart Air Purifier 4 sprawdzi się w tej roli?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.