Odkryj Redmi Note 11

Odkryj Redmi Note 11

Dobrze wiemy, że lubicie być na bieżąco i właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was premierowy pokaz najnowszych modeli smartfonów Redmi. Już jutro o 13:00 ukażemy prawdziwe oblicze nadchodzącej serii Redmi Note 11! Z tego miejsca serdecznie zapraszamy na to wydarzenie wszystkich Mi Fanów. Ostrzegamy jednak, że głód nowości rośnie w miarę oglądania!

Czego możecie się spodziewać?

Podczas jutrzejszego streamu przedstawimy wszystkie najważniejsze cechy nadchodzącej serii smartfonów. Poznacie ich opcje kolorystyczne i pamięciowe oraz dowiecie się, w jakie podzespoły zostały wyposażone. Niewiele możemy zdradzić, ale obiecujemy: JEST NA CO CZEKAĆ! Warto więc zapamiętać, aby już o 12:45 usiąść przed komputerem, najlepiej przy kawie lub innym napoju i wraz z miską popcornu oczekiwać rozpoczęcia livestream’u. Rozsiądźcie się wygodnie, bo na scenie być może pojawi się więcej niż jeden przedstawiciel… Czy już zastanawiasz się, co kryje w sobie Xiaomi Redmi Note 11?

Świetne podzespoły i ceny

Jesteśmy pewni, że nowości pozytywnie Was zaskoczą. Myślimy, że każdego zadowoli fakt, że produkty otrzymają znakomite oferty na start. Już w poprzednich seriach Redmi Note można było dostrzec ich znakomity stosunek jakości do ceny i jak można się spodziewać, w Redmi Note 11 postawiliśmy na taką samą zależność!

26 stycznia 2022 r.

Niech powyższa data pozostanie każdemu w pamięci! To niepowtarzalny dzień, w którym światło dzienne ujrzy technologia na miarę przyszłości. Nie możecie pozwolić, by kogokolwiek zabrakło na tym wydarzeniu, dlatego już teraz ustawcie powiadomienia i przypominajki, by cała Polska zobaczyła efektowne wejście zjawiskowych przedstawicieli Redmi Note 11 na polski rynek! Zapraszamy przed ekrany już 26 stycznia 2022 r. o 13:00 na odbywający się na Mi-Home.pl live stream.

Puśćcie wodze fantazji i wyobraźcie sobie, że Redmi Note 11 jest w waszych dłoniach! Co zrobicie jako pierwsze?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.