Odetchnij ze Smart Air Purifier 4 Lite

Odetchnij ze Smart Air Purifier 4 Lite

Czy obawiasz się o jakość powietrza w swoim otoczeniu, a otwierając okno, masz wrażenie, że tak naprawdę wietrzysz świat, nie mieszkanie? To żadna tajemnica, że zimą oddycha się trochę gorzej. W sezonie grzewczym, gdy poziom smogu jest największy, powinniśmy zadbać o nasze zdrowie i wyposażyć się w oczyszczacz powietrza najnowszej generacji. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na nas, ale także na bliskich i wszystkich gości odwiedzających dom. Zadbaj o zdrowie i stwórz idealne miejsce do życia razem z Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite!

Powietrze nowej generacji

Na najwyższą jakość przekłada się Imponujący CADR wynoszący aż 360m³/h. Czym jest współczynnik CADR? To ogólny poziom zdolności urządzenia do sprawnego oczyszczania powietrza. W przypadku Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite oznacza to, że jest w stanie przefiltrować aż 360m³ w ciągu godziny! Efektywny zasięg operacji to 43m², dzięki czemu najnowszy oczyszczacz powietrza Xiaomi bez problemu odświeży nawet największe pomieszczenia! Masz sporą powierzchnię do wyfiltrowania? Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite to idealny wybór dla Ciebie!

Gustowna wieża

Oczyszczacze powietrza marki Xiaomi przyzwyczaiły nas do swojego unikalnego stylu. Śnieżnobiały kolor tylko utwierdza w przekonaniu, że sprzęt ten powstał w jednym celu – by zapewnić maksymalne osiągi filtracji w Twoim domu. Charakterystyczna konstrukcja przypominająca wieżę ma bardzo ważne zadanie do spełnienia. Wlot powietrza 360° pozwala osiągnąć maksymalną przepustowość pracy i gwarancję, że żaden fragment kurzu nie umknie przed ogromną mocą urządzenia, nawet gdy spryciarz postanowi się schować z tyłu obudowy.

Czujesz to?

Gdy uruchomisz Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite, to szybko przestaniesz! Najnowszy model oczyszczacza skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy spowodowane przez organiczne związki lotne oraz te powstałe podczas gotowania, czy emitowane przez naszych uroczych czworonogów. To wszystko zasługa wysokowydajnego filtra uzbrojonego w aktywny węgiel. Ta technologia pozwala wciągać nieprzyjemne zapachy aż 1.8x skuteczniej w porównaniu ze standardowym filtrem. Zapomnij o przykrej woni roznoszącej się po Twoim domu i odetchnij z ulgą!

Stały podgląd

Postępy oczyszczania możesz sprawdzać w intuicyjnej aplikacji Mi Home/Xiaomi Home. Z niej dowiesz się wszystkiego o poziomie jakości powietrza, sprawdzisz tryb oczyszczania i odnajdziesz przypomnienie o konieczności wymiany filtra. Poza tymi najważniejszymi danymi, informacje takie jak wilgotność czy temperatura otoczenia możesz sprawdzać na czytelnym wyświetlaczu LED, ulokowanym bezpośrednio na froncie oczyszczacza. Indykator w dolnej części ekranu poinformuje Cię o aktualnym poziomie zanieczyszczeń otoczenia, wyświetlając kolor od zielonego aż po czerwony. Wygody nigdy za wiele, więc Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite wspiera również sterowanie głosowe poprzez aplikację Asystent Google oraz Alexa.

Wcale nie musisz czekać

Co prawda Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite będzie dostępny w naszym sklepie dopiero za niedługo, ale nic straconego! Jeśli nie chcesz czekać, wciąż możesz zaopatrzyć się w supernowoczesny oczyszczacz powietrza Xiaomi dostępny na Mi-Home.pl już teraz. Kliknij tutaj i poznaj je wszystkie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.