Niezwykłe premiery Back To School

Niezwykłe premiery Back To School

Trwa sezon ekstra promocji. Z okazji powrotu do szkoły przygotowaliśmy fantastyczne oferty i… nowości! Chcesz wiedzieć co to takiego? Po szczegóły zapraszamy poniżej!

Coś małego, na początek...

Zaczniemy od Mi True Wireless Earphones 2 Pro, które tworzą idealne warunki do odpoczynku, pracy i rozmów telefonicznych. Słuchawki Xiaomi wyciszą zewnętrzny hałas aż do 35db, dzięki czemu lepiej usłyszysz swoją muzykę. Pozwól sobie na nieprzerwaną 6-godzinną sesję z ulubionymi utworami. Możesz korzystać z Mi True Wireless Earphones 2 Pro aż 30 godzin, z przerwami na doładowanie ich w etui. Wzmocniony bas poprawia poczucie rytmu, wprowadzając Cię jeszcze głębiej w świat muzyki.

Lepsze brzmienie i pełniejsze wyciszenie

Przygotowaliśmy jeszcze jedną premierę słuchawek. Długo wyczekiwane Redmi Buds 3 Pro również pojawiają się w naszym sklepie. Na naszym blogu znajduje się zapowiedź tego produktu, ale po krótce przypomnimy, czego możesz się spodziewać. Po pierwsze, regulacja redukcji szumów do 35db, trzy tryby zatopienia się w muzyce. Możesz delikatnie wyciszyć otoczenie lub całkowicie się od niego odciąć. Zyskujesz więcej detali dźwiękowych dzięki zastosowaniu membrany 9mm. Do tego bateria utrzymuje działanie Redmi Buds 3 Pro aż do 28 godzin. Aby uzyskać tak długie działanie, należy wyłączyć funkcję redukcji szumów. Jednorazowa sesja może trwać do 6 godzin, później wystarczy odłożyć słuchawki do etui, by je podładować.

Powitaj pełną szybkość

Masz już dostęp do wspaniałej jakości dźwięku. Do czego to wykorzystasz? Może do… gier? Jeśli tak, zapewnij sobie również najszybsze łącze. Powitaj nowiutki Mi Router AX9000, który zaskoczy Cię błyskawicznym działaniem. Produkt został zaprojektowany z myślą o gamerach, by już nigdy nie natrafić na spowolnienia i irytujące lagi. Ten trzyzakresowy router zapewnia osobną wiązkę dedykowaną e-sportom. Ciesz się rozrywką bez zakłóceń!

Podwózka do szkoły

Mamy słuchawki, mamy szybki internet, ale jak dostać się na pierwsze lekcje szkolne? Wjedź w nowy rok szkolny nową hulajnogą elektryczną Xiaomi. Wszyscy w Xiaomi są podekscytowani, więc mamy nadzieję, że Ty również. Ta hulajnoga elektryczna jest banalnie prosta w obsłudze. Włączasz i wyłączasz ją jednym ruchem, a raczej tapnięciem. Zasięg 30 km pozwoli Ci na daleką przejażdżkę w wysokim komforcie, pędząc z maksymalną prędkością 25 km/h. Przy projektowaniu Mi Electric Scooter 3 zastosowaliśmy szereg odblaskowych elementów, aby zadbać o Twoją widoczność na drodze. Nowy tylny hamulec da Ci pewność bezpieczeństwa i stabilności.

Powitaj nowy rok szkolny w najlepszym stylu i ciesz się najnowszym sprzętem Xiaomi już dziś! Zagwarantuj sobie topową jakość dźwięku z Mi True Wireless Earphones 2 Pro i Redmi Buds 3 Pro, perfekcyjną łączność z Mi Router AX9000 oraz poczuj niesamowity pęd Mi Electric Scooter 3!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.