Nadchodzi Mi 50W Power Bank 20000mAh

Nadchodzi Mi 50W Power Bank 20000mAh

Jak zabezpieczyć się przed rozładowanymi urządzeniami i przygotować je do campingu? Weź ze sobą sprawdzone produkty Xiaomi – zapraszamy na zapowiedź kolejnego z nich. Poznaj Mi 50W Power Bank 20000mAh, który wypełni Twoje urządzenia mocą i zabezpieczy Cię w każdej podróży.

Z Mi 50W Power Bank 20000mAh na koniec świata

Pomimo ogromnej pojemności oraz mocy powerbanka, możesz zabrać go ze sobą na pokład samolotu. Mi 50W Power Bank 20000mAh jest poręczny, więc bez problemu zmieści się do podróżnej torby. To najlepszy wybór, ponieważ jest wydajny i może ładować nawet trzy urządzenia jednocześnie. Jego niewielkie rozmiary i duże możliwości są idealnym podróżnym połączeniem.

Dla maluczkich i tych większych

Mi 50W Power Bank 20000mAh urzeknie Cię swoim szerokim zakresem zastosowań. Port USB-A dedykowany jest urządzeniom, które wykorzystują małą moc. To za jego pomocą możesz ładować swoje słuchawki bezprzewodowe Xiaomi i Mi Bandy. Stwierdziliśmy, że w naszym nowym powerbanku nie może zabraknąć obsługi ładowania niską mocą. Z drugiej strony, mamy też coś dla technologii większych gabarytów. Mi 50W Power Bank 20000mAh wspiera ładowanie wielu popularnych notebooków, w tym najnowszego MacBooka Air.

Naładuje się w mig

Mi 50W Power Bank 20000mAh potrzebuje jedynie 4,5h, by naładować się do pełna. Jeśli zapomnisz zrobić to w domu, spokojnie zdążysz zrobić to w pracy lub w szkole. To obsługa dwukierunkowego ładowania pozwala na tak szybki powrót urządzenia do pracy. Nie zatrzymuj się i przemierzaj dzień ze świadomością, że Twoje urządzenia nie wypadną z gry.

Najbezpieczniejsze rozwiązanie

Lubisz mieć pewność? My również, dlatego tak skrupulatnie sprawdziliśmy, czy Mi 50W Power Bank 20000mAh będzie bezpiecznie sprawować swoją rolę. Urządzenie wyposażyliśmy w szereg zabezpieczeń:
• Ochrona temperatury
• Zabezpieczenie przed zwarciem
• Ochrona przed przepięciem wejściowym
• Zabezpieczenie nadprądowe wejścia
• Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia
• Zabezpieczenie przed przepięciem wyjściowym
• Ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
• Zabezpieczenie nadprądowe zwarciowe na poziomie sprzętowym

Miłe zwieńczenie projektu

Aby było jeszcze przyjemniej, zerknij na detale wykonania Mi 50W Power Bank 20000mAh. Lakier UV nadaje powierzchni delikatnego połysku, co jest nie tylko wygodne i przyjemne w dotyku, ale także cieszy oko.

Czy wybierzesz nowy Mi 50W Power Bank 20000mAh, a razem z nim setki możliwości, wygodę i piękną formę?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.