Nadciąga Xiaomi Smart Pen

Nadciąga Xiaomi Smart Pen

Zapowiada się nieźle, Xiaomi Pad 5, tegoroczny produkt hero, być może niedługo doczeka się nowych gadżetów. Kolejne dodatki mają na celu jeszcze bardziej urozmaicić doświadczenia użytkownika, czyli Twoje. Chcesz się przekonać, co będzie umożliwiać Xiaomi Smart Pen? Jesteś w doskonałym miejscu.

Przelej to na ekran!

Wszystkie myśli, inspiracje i listy zadań można przenieść na arkusze i dokumenty za pomocą słów. Jednak czasami nie jest to takie proste. Często w urzeczywistnieniu pewnych idei pomocny może okazać się ołówek i kartka. Papier ma jednak to do siebie, że jest nietrwały, łatwo go zgubić lub zniszczyć. Ołówek natomiast może się złamać, stępić, lub po prostu skończyć. Mamy XXI wiek i być może nie mamy jeszcze latających aut, ale zamienniki klasycznego duo kartka + ołówek z pewnością da się załatwić!

Cyfrowe przybory

Niekończąca się kartka w postaci Xiaomi Pad 5 i wieczny ołówek, kontra cały świat. Za pomocą tej dwójki możesz tworzyć, zapisywać, rysować, odtwarzać i klikać wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Przedłużeniem Twojej dłoni stanie się ten leciutki, ważący zaledwie 12.2 g rysik.

Klik, klik

Pora całkowicie skupić się na głównym bohaterze dzisiejszej zapowiedzi. Xiaomi Smart Pen nie jest tylko rysikiem. Ma kilka poważniejszych zalet, a część z nich uaktywnić można prostym kliknięciem guzika. Przyciski są dwa, główny i dodatkowy. Ich działanie wygląda następująco. Przytrzymanie nadrzędnego i stuknięcie w ekran Xiaomi Pad 5 wyzwala Notatki Swift. Ten sam proces z wykorzystaniem drugiego przycisku sprawi, że utworzysz zrzut obecnego ekranu. Proste, sprytne i szybkie, prawda?

18 minut dla 8 godzin!

Jako że Xiaomi Smart Pen wykorzystuje niezwykle mało energii, wystarczy przyczepić go do Xiaomi Pad 5 na 18 minut, aby w pełni się naładował. 18 minut przekłada się na możliwość 8 godzin ciągłej pracy. Dla nas ten wynik jest niezwykle satysfakcjonujący, a dla Ciebie oznacza duże możliwości tworzenia.

Skusisz się na wieczny ołówek? Napomkniemy jeszcze tylko, że jest on tak samo przyjazny prawo, jak i leworęcznym, a to piękne zwieńczenie całości.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.