Muzyka w samochodzie z Xiaomi

Muzyka w samochodzie z Xiaomi

Chcesz być Panem lub Panią muzyki we własnym aucie? Sprawdź Baseus Energy Column – niewielkie samochodowe akcesorium, które skrywa wiele możliwości. Potrafi nie tylko odtwarzać Twoją ulubioną muzykę, ale także cieszyć się wygodnymi rozmowami w trybie głośnomówiącym, a nawet sprawdzać stan zdrowia Twojego samochodu! W jaki sposób? Zapraszamy do lektury!

Nie lubisz radia? Polubisz Energy Column!

Nudzą Cię ciągle wałkowane radiowe hity lub straszne remiksy Twoich ulubionych utworów? Nic straconego! Podłącz ładowarkę samochodową 2-Port Baseus Energy Column + Transmitter FM i słuchaj ulubionej muzyki, kiedy tylko zapragniesz. Jak to zrobić? Wystarczy odszukać w radiu samochodowym częstotliwość FM, na której nie słychać szumów, ustawić identyczną częstotliwość na Baseus Energy Column i połączyć się ze smartfonem lub innym urządzeniem, na którym odtworzysz muzykę. Od teraz możesz słuchać w aucie wszystkiego, czego tylko zapragniesz!

Bezpieczne rozmowy Bluetooth 5.0

Podczas każdej wyprawy samochodowej ważne jest, żeby kierowca był w pełni skupiony i skoncentrowany na bezpiecznym dojechaniu do celu podróży. Transmiter FM Baseus Energy Column zapewni dokładnie to! Wystarczy pojedyncze kliknięcie, a urządzenie przełączy Twoją rozmowę telefoniczną na tryb głośnomówiący, dzięki czemu możesz skupić się na drodze i rozmowie jednocześnie, bez strachu o utratę koncentracji. Ciesz się niczym nieskrępowaną rozmową z najbliższymi i poczuj, jakby uczestniczyli w Twojej podróży.

Podładuj telefon w trasie

Co jeśli bateria w smartfonie szybko się wyczerpuje, bo podczas trasy słuchasz wielu ulubionych muzycznych kawałków? A może nawigacja cały czas prowadzi Cię do celu, mocno drenując zasoby Twojego smartfonowego akumulatora? Możesz błyskawicznie uzupełnić je także dzięki ładowarce samochodowej 2-Port Baseus Energy Column + Transmitter FM! Do dyspozycji dostajesz dwa złącza USB, dzięki czemu możesz ładować jednocześnie smartfon i np. opaskę sportową lub powerbank Xiaomi. Nieważne, jakie sprzęty weźmiesz ze sobą w podróż, z Energy Column moc zawsze będzie z Tobą!

Czy Twój samochód ma się dobrze?

O to także zadba nasz dzisiejszy bohater! W jaki sposób? Efektowny wyświetlacz LED będzie podpowiadał w czasie rzeczywistym, jakie napięcie aktualnie dociera do transmitera. Kiedy auto nie zostało uruchomione, możesz spodziewać się napięcia wahającego się pomiędzy 12.2V a 12.8V. Po uruchomieniu pojazdu ta wartość powinna wzrosnąć do 13,4V - 14,8V, co oznacza, że wszystko jest w porządku. Co w przypadku, gdy napięcie będzie spadać poniżej 12V? To sygnał, że diagnoza doktora Baseus Energy Column została postawiona i jak najszybciej trzeba zabrać swój samochód do lekarza.

Umilacz podróży

Tak w skrócie można opisać ładowarkę samochodową Baseus Energy Column. Chcesz posłuchać ulubionej muzyki, podładować smartfon i cieszyć się rozmowami w trybie głośnomówiącym? Ładowarka samochodowa 2-Port Baseus Energy Column + Transmitter FM jest zdecydowanie dla Ciebie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.