Jak zdalnie wylogować się z konta Google za pomocą telefonu Xiaomi?

Jak zdalnie wylogować się z konta Google za pomocą telefonu Xiaomi?

Chcesz zdalnie wylogować się ze swojego konta Google? Spokojnie, każdy z naszych smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO Ci to umożliwi! Przeczytaj nasz dzisiejszy poradnik i dowiedz się, jak to zrobić!

Boisz się, że w pośpiechu nie wylogowałeś lub nie wylogowałaś się z urządzenia, do którego aktualnie nie masz dostępu? Doskonale rozumiemy Twoje obawy. Takie sytuacje mogą zdarzyć się każdemu. Zobacz, jak im zaradzić w kilku prostych krokach.

 

  1. Najpierw otwórz aplikację Gmail.
  2. Znajdź i kliknij swoje zdjęcie, umieszczone w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Następnie wybierz opcję Zarządzaj kontem Google.
  4. Przejdź do sekcji Bezpieczeństwo.
  5. Kliknij sekcję Twoje urządzenia i wybierz to, z którego chcesz się wylogować.
  6. Teraz wystarczy, że wybierzesz opcję Wyloguj się i zatwierdzisz swoje działanie.
  7. To wszystko!

Mamy nadzieję, że ten prosty poradnik odjął Ci kilku zmartwień. Teraz już wiesz, jak postąpić w sytuacji, gdy zapomnisz wylogować się ze swojego konta Google na urządzeniu, do którego nie masz dostępu.

Sprawdź więcej przydatnych porad na naszym blogu w sekcji porady i wskazówki.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.