Powiew lata - Wentylatory Xiaomi

Powiew lata - Wentylatory Xiaomi

Lato zbliża się do nas coraz większymi krokami, czyż nie jest to ekscytujące? Zapewnij sobie powiew świeżego powietrza w upalne dni i noce, dzięki wentylatorom Xiaomi. Czytaj dalej i poznaj możliwości, jakie zapewniają nasze urządzenia!

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Nasze produkty projektujemy tak, by były one wydajne, intuicyjne i użyteczne. Tak właśnie jest w przypadku Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C. Wentylator ten wyróżnia się minimalistycznym wyglądem i pełnią możliwości. Mi Smart Standing Fan 1C posiada dwie opcje wysokości. Jeśli chcesz postawić wentylator na podłodze w salonie, zalecamy ustawienie wysokości 100 cm. Niższe ustawienie (642 mm) doskonale sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach oraz do pracy na biurku.

Personalizacja ustawień

Z tym modelem ustalisz, pod jakim kątem pragniesz włączyć nawiew i z jakim nasileniem będzie działać. Opcjonalnie możesz połączyć urządzenie z oczyszczaczem powietrza Xiaomi, za pomocą aplikacji Xiaomi Home. Zastosowanie tych dwóch urządzeń razem maksymalizuje ich potencjał, wydobywając najlepsze efekty i oszczędzając energię. Urządzenie możesz kontrolować przez aplikację oraz manualnie. Trzy tryby pracy z funkcją 90-stopniowej oscylacji gwarantują doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Lato jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Dodatkowe możliwości

Dzięki połączeniu z aplikacją, wentylator może dopasować nawiew do Twojego rytmu dnia. Możesz zasypiać przy podmuchu chłodnego wiatru, a po przejściu w fazę REM, powiew automatycznie zmniejszy się, nie zakłócając Twojego wypoczynku.

Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro

Zwiększyliśmy obszar obrotu Mi Smart Standing Fan Pro do 140 stopni! Zakres ruchu wentylatora i siłę nawiewu możesz ustalić w aplikacji Xiaomi Home. Do dyspozycji oddajemy Ci aż 100 poziomów nawiewu oraz kontrolę nad zakresem ruchu urządzenia. Jeśli posiadasz inne urządzenia Xiaomi, możesz połączyć je, poprawiając wydajność pracy i zwiększając korzyści z użytkowania. Poza szczegółowymi ustawieniami w aplikacji, posiadasz również manualną kontrolę nad urządzeniem.

Tryb manualny

Jeśli decydujesz się na użytkowanie bez pobrania aplikacji, do dyspozycji otrzymujesz 4 przyciski. Pierwszy z nich służy do włączania i wyłączania wentylatora, kolejny do wyboru jednego z 4 stopni nasilenia nawiewu. Pozostałe dwa służą kolejno do: włączenia lub wyłączenia rotacji wentylatora oraz ustawienia timera, dzięki czemu możesz dostosować pracę Mi Smart Standing Fan Pro do swojego dnia!

Nienaruszony sen

Miły powiew wiatru potrafi uspokoić zmysły i ukoić ciało. Przy zasypianiu pomoże Ci Mi Smart Standing Fan Pro. Cicha praca urządzenia nie zaburzy Twojego snu, a miła bryza ułatwi odpoczynek. Swoim Mi Smart Standing Fan Pro możesz sterować za pomocą Amazon Alexa oraz Google Assistant. Oprócz wygody wentylator zachowuje pełen szacunek do zużywanej energii, pracując wyjątkowo energooszczędnie.

Zagwarantuj sobie powiew świeżości tego lata! Który wentylator Xiaomi wybierzesz? Postaw na swój komfort i dokonaj wyboru już dziś!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.