Inteligentne czajniki Xiaomi

Inteligentne czajniki Xiaomi

Mistrzowska jakość

Mi Electric Kettle to klasyka w najlepszym wydaniu. Ten biały czajnik elektryczny Xiaomi został zaprojektowany tak, aby wpasować się w każde wnętrze. Moc urządzenia 1800W gwarantuje szybkie doprowadzenie wody do wrzenia, przez co nie musisz czekać długo na ulubiony napój! Wnętrze Mi Electric Kettle zostało wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i wyposażone w precyzyjny, brytyjski termostat STRIX. Powłoka z tworzywa sztucznego zapewnia dodatkową izolację, przez co rączka urządzenia pozostaje przyjemnie chłodna, nawet po zagotowaniu wody!

Krok naprzód

Xiaomi Mi Smart Kettle to czajnik rozbudowany o funkcję Bluetooth. Został wyposażony w możliwość szybkiego zagotowania wody, jak i podtrzymywania jej ciepła. Zakres wyboru temperatur rozciąga się od 40°C do 100°C. Dzięki wygodnej aplikacji Xiaomi Home możesz używać praktycznych trybów, takich jak zdalne podtrzymywanie temperatury wody.

Idealna kawa, herbata i... mleko?

Mi Smart Kettle Pro jest odpowiedzią i ułatwieniem dla rodziców niemowląt. Inteligentny czajnik Xiaomi możesz zaprogramować tak, aby przez całą noc utrzymywał wybraną temperaturę. To rozwiązanie dla tych, którzy wiedzą jak cenny jest czas, gdy dziecko budzi się w nocy głodne. Bez strachu, inteligenty czajnik Xiaomi podgrzeje wodę cicho i błyskawicznie, nawet jeśli nie używasz aplikacji mobilnej.

Wybierz najlepsze!

Czajniki elektryczne Xiaomi zostały zaprojektowane tak, aby tworzywo sztuczne nie miało kontaktu z gorącą wodą, a wszystkie elementy wewnętrzne są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Miej w swojej kuchni to, co najlepsze. Gotuj z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.