Jaki repeater Xiaomi wybrać?

Jaki repeater Xiaomi wybrać?

Repeater, wzmacniacz sygnału lub wzmacniacz sieci – jakkolwiek je nazywamy, są one nieodłączną częścią każdej stabilnej sieci Wi-Fi w domu. Posiadasz router na parterze, a jego zasięg na piętrze jest kapryśny i często niespodziewanie zanika? Oto rozwiązanie idealne dla Ciebie – repeater skutecznie niweluje wszelkie internetowe martwe pola, pozwalając na delektowanie się wybornym zasięgiem w każdym zakamarku mieszkania. Przedstawiamy Mi Wi-Fi Range Extender Pro oraz Mi Wi-Fi Range Extender AC1200, lek na niskie transfery, długie buforowanie filmów i tym podobne kłopoty. Sprawdźmy, co potrafią!

Zasięg w wersji Pro

Zacznijmy od bardziej budżetowego wyboru, jakim jest Mi Wi-Fi Range Extender Pro. Wyrażenia „budżetowy” oraz „pro” nie powinny iść ze sobą w parze, a jednak! Mi Wi-Fi Range Extender Pro to idealny wybór dla każdego, kto nie chce przepłacać i wciąż cieszyć się świetnym zasięgiem. To z pewnością zasługa dwóch wydajnych anten zewnętrznych 2×2 pozwalających wygenerować stabilną transmisję danych na poziomie 300 Mb/s. Czy to dużo? Jeśli Twój dostawca Internetu oferuje Ci właśnie taką prędkość, możesz liczyć na błyskawiczne pobieranie gier i filmów bez strachu, że Mi Wi-Fi Range Extender Pro zwolni choćby na chwilę! Ten wzmacniacz sygnału Xiaomi został zoptymalizowany do pracy z nawet 16 połączonymi urządzeniami jednocześnie, co oznacza, że z wydajnej sieci może korzystać cała rodzina, bez strachu o niechciane opóźnienia.

Kiedy jedna sieć to za mało

Co wyróżnia Mi Wi-Fi Range Extender AC1200? Przede wszystkim dwuzakresowa praca na częstotliwościach 2.4GHz i 5GHz oraz ogromna prędkość przesyłu danych sięgająca 1200 Mb/s! Podłącz urządzenia, na których najczęściej korzystasz z Internetu, do nowoczesnej sieci 5GHz, a pozostałe sprzęty do sieci 2.4 GHz. Zagwarantuje to optymalne działanie oraz pewność, że nie będą wzajemnie zakłócać swojej pracy. Mi Wi-Fi Range Extender AC1200 to także maksymalne bezpieczeństwo zagwarantowane przez protokoły WPA-PSK oraz WPA2-PSK. Od teraz możesz poczuć się bezpiecznie surfując po Internecie, bez obaw, że ktoś niepowołany otrzyma dostęp do Twojej sieci. Konfiguracja jest prosta i szybka dzięki sprawnej współpracy z aplikacją Mi Home / Xiaomi Home. Wystarczy odszukać miejsce, w którym sygnał routera zaczyna delikatnie zanikać i tam umieścić wzmacniacz sygnału Xiaomi.

Lepszy zasięg od dziś

Popraw standard swojej sieci Wi-Fi z repeaterami Xiaomi już teraz! Wybierz ulubiony model i zapomnij o pojęciu martwego pola.

A może tak system mesh?

Jeśli nie chcesz konfigurować repeaterów i nie możesz się zdecydować na żaden powyższy model – nic straconego. Zainwestuj w system mesh od Xiaomi i pozwól, by skonfigurował się sam! Czym tak naprawdę jest sieć mesh? Kliknij tutaj i przenieś się do artykułu, w którym przedstawiamy możliwości tej przyszłościowej technologii.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.