Fotograficzne perełki POCO

Fotograficzne perełki POCO

Nie od dziś wiadomo, że smartfony POCO słyną ze swojej ponadprzeciętnej wydajności i szybkości. Poza potężnym procesorem, wytrzymałą baterią i wysoką częstotliwością odświeżania ekranu, mogą poszczycić się one także szerokim spektrum fotograficznych możliwości, które przy odrobinie wprawy otworzą przed Tobą nieznane Ci dotychczas lądy. Poniżej znajdziesz dokładną specyfikację fotograficznych perełek od POCO, która z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i pozwoli podjąć decyzję o zakupie tego jednego, jedynego…

Definicja doskonałości

Startujemy od wysokiej półki i wysokich osiągów, czyli POCO F2 Pro w całej swej okazałości. Smartfon poza ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 865 czy ekranem AMOLED o przekątnej 6,67”, może poszczycić się także fotograficznymi możliwościami, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wytrawnych konsumentów. Uwagę przykuwa przede wszystkim aparat przedni (20 MP) z wysuwaną mechanicznie konstrukcją, będącą nie tylko rozwiązaniem innowacyjnym, ale też praktycznym. Tylny panel z kolei mieści aż cztery aparaty, spośród których każdy ma z góry przypisaną rolę. Aparat główny, ultraszerokokątny, telemakro i czujnik głębi osiągają kolejno następujące parametry:


• 64 MP, Sony IMX686, przysłonaƒ/1.89, 1/1.7″, 1.6 μm,
• 13 MP, przysłona ƒ/2.4, kąt widzenia 123°,
• 5 MP, przysłona ƒ/2.2, 1,12µm, autofocus (3-7 cm),
• 2 MP, przysłona ƒ/2.4, 1,75μm.

Obecność takiego zestawu obiektywów, pozwoli Ci na nowo odkryć piękno dnia codziennego i wydobyć z Ciebie nutę profesjonalizmu. HDR, panorama, rozmycie tła, nocny, inteligentne odchudzanie SI, korekcja zniekształceń krawędzi, oświetlenie studyjne SI, upiększanie SI czy wykrywanie sceny SI to tylko ułamek licznych funkcjonalności POCO F2 Pro, które tylko czekają na swoje praktyczne zastosowanie. Nie straszne będą mu zdjęcia w ruchu czy po zmroku, a brak stabilizacji obrazu wynagrodzą filmy kręcone w jakości 8K!

Więcej, czyli POCO X3 Pro!

POCO X3 Pro to synonim wydajności, której mógłby pozazdrościć mu niejeden wysokopółkowy flagowiec. Jednak bateria o pojemności 5160 mAh i częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz to nie wszystko, co ma on do zaoferowania. Domeną tego smartfonu jest także zestaw czterech wysokiej jakości aparatów, które obronną ręką wyjdą z niemalże każdej sytuacji:


• aparat główny 48 MP (przysłona ƒ/1,6, Super Pixel 4w1, 0,8μm, PDAF),
• aparat ultraszerokokątny 8 MP (przysłona ƒ/2,2, kąt widzenia 119°),
• aparat makro 2 MP (przysłona ƒ/2,4, autofocus 4cm),
• czujnik głębi 2 MP (przysłona ƒ/2,4).

POCO X3 Pro poza obiektywami o bardzo różnorodnych zastosowaniach (począwszy od trybu ultra a na makro skończywszy), zaskoczy Cię także ilością trybów, jakimi możesz dysponować z poziomu jego menu. Poza trybami standardowymi tj. portret, panorama, noc czy pro znajdziesz też całą gamę takich, które wyniosą zarówno Twoje zdjęcia, jak i filmy na lepszy, wyższy poziom. Tryby nocny czy długiej ekspozycji świetnie sprawdzą się w trudniejszych warunkach oświetleniowych, a ich efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Z kolei tryby tj. kalejdoskop, slow motion czy klonowanie, pobudzą Twoją kreatywność i pozwolą stworzyć bogate wizualnie treści.

Czas na bestię - POCO F3 5G

Najszybszy, najpotężniejszy, najmocniejszy - taki właśnie jest POCO F3 5G. To smartfon, który nie godzi się na kompromisy! Potężny procesor i błyskawiczna pamięć masowa to tylko przedsmak tego, co czeka nas dalej… A tam jest tylko lepiej! Nie tylko technologicznie, lecz przede wszystkim fotograficznie. Uchwyć świat z różnych perspektyw, dzięki niesamowitym możliwościom aparatów wyposażonych w sztuczną inteligencję. Odwzoruj ze szczegółami otaczającą Cię rzeczywistość, wkrocz do świata makro, uzyskaj szeroki obraz w zaledwie jednym ujęciu. To wszystko uzyskać możesz dzięki aż trzem obiektywom, których funkcjonalność stoi przed Tobą otworem:


• główny 48 MP (przysłona ƒ/1,79, 1/2", 1,6µm),
• szerokokątny 8 MP (przysłona ƒ/2,2, kąt widzenia 119°),
• telemakro 5 MP (przysłonaƒ/2,4, autofocus 3-7 cm).

Tryb nocny 2.0 bez względu na porę dnia wydobędzie z Twoich kadrów to, co najlepsze, nie pozbawiając ich głębi czy kontrastu. Podczas kręcenia filmów znajdą swoje zastosowanie tryby audio zoom i dual video, wyposażając je w szereg pożądanych efektów.

Trudne decyzje?

Bez względu na to, na jaki model padnie Twój wybór, będzie to… dobry wybór! Smartfony POCO mają bowiem to do siebie, że bez względu na półkę cenową dostarczają wysokiej jakości podzespołów, które nie zawiodą Cię w kwestiach użytkowych, fotograficznych czy wizualnych. Uwolnij swoją kreatywność razem z POCO. Postaw na jakość - postaw na POCO!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.