Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi

Każdy dzień jest lepszy, gdy towarzyszy Ci muzyka. Na pewno znasz problem skołtunionego kabla od słuchawek… Odtworzenie ulubionego utworu nie musi być poprzedzone kłopotliwym rytuałem rozplątywania. Wybierając słuchawki bezprzewodowe Xiaomi, możesz cieszyć się ulubionymi utworami tu i teraz, w trybie natychmiastowym, bez splątanych kabli! Zobacz nasz przewodnik po wybranych modelach słuchawek bezprzewodowych Xiaomi.

Xiaomi True Wireless Earbuds Basic S

Wymiana słuchawek na bezprzewodowe to zmiana, po której nigdy nie wrócisz do słuchawek przewodowych. Dlaczego zdecydować się właśnie na model True Wireless Earbuds Basic S? Na Pewno warto wspomnieć długim działaniu, jakie zapewnia urządzenie. Etui ładujące sprawia, że jesteś w stanie słuchać muzyki aż 12 godzin! Dodatkowym atutem jest zastosowanie szeregu udogodnień, przykładowo: po trzykrotnym stuknięciu w dowolną słuchawkę włączysz tryb gamingowy o najszybszym czasie reakcji. Aby poznać jeszcze więcej szczegółów, kliknij powyższe zdjęcie, które przekieruje Cię do karty produktu. Wyjątkowy kształt słuchawek wpasuje się do każdego ucha i zapewni pełną przyjemność ze słuchania!

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Dłuższa sesja muzyczna, trwająca niemal dobę? Proszę bardzo! Kolejna, zupełnie nowa odsłona serii słuchawek bezprzewodowych Xiaomi zapewnia takie osiągi! Pięć godzin nieprzerwanej muzyki w połączeniu z etui ładującym daje Ci niemal nielimitowany czas słuchania. Od teraz niemal całą dobę możesz cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem. Przełączaj tryby słuchania z dwóch na jedną słuchawkę i przerywaj muzykę, wyciągając jedną z nich z uszu. Ta funkcja zabezpiecza również przed utratą Mi True Wireless Earphones 2 Basic, więc jeśli podczas tańca jedna z nich wypadnie, usłyszysz to!

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

Najlepszy bas otrzymasz za sprawą tych cudeniek, jednorazowo będziesz się nim cieszyć do 4 godzin, a z etui ładującym – aż do 14! Ładowanie zajmuje tylko godzinę, dzięki czemu świetną jakością dźwięku możesz cieszyć się naprawdę długo. Wykonuj najróżniejsze czynności, wykorzystując jedną lub dwie słuchawki jednocześnie. Dziel się muzyką ze znajomymi, nosząc tylko jedną słuchawkę lub oddaj się w pełni wspaniałemu brzmieniu. Odbieranie telefonu, zmiana piosenki i zatrzymywanie muzyki nigdy nie było tak proste i nie sprawiało tyle frajdy! Poczuj lepszą jakość dźwięku, korzystając z najlepszych słuchawek bezprzewodowych Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.