Zadbaj o swój Xiaomi Redmi 10

Zadbaj o swój Xiaomi Redmi 10

Z roku na rok urządzenia mobilne stają się coraz bardziej wytrzymałe na pęknięcia i zarysowania. Ma to bezpośredni związek z wykorzystywaniem najnowocześniejszych materiałów podczas produkcji. Seria Redmi to urządzenia, które przebyły długą drogę w kierunku perfekcji wykonania, czego idealnym dowodem jest najnowszy Xiaomi Redmi 10. Jednak nawet najbardziej wytrzymałe materiały stosowane do produkcji smartfonów nie mogą się równać z silnym uderzeniem o beton, czy innymi twardymi i nieprzyjaznymi elektronice powierzchniami. Tutaj z pomocą nadciągają dzisiejsi bohaterowie... Przeczytaj i dowiedz się o nich więcej!

Pochłaniacz zniszczenia

Etui ochronne czarne do Redmi 10 to prawdziwy wybawca z każdej upadkowej opresji! Niech nie zmyli Cię niebywała lekkość tego etui – jej specjalna poliwęglanowa konstrukcja zapewni perfekcyjne pochłanianie wstrząsów i ratunek przy nieszczęśliwym upadku. To także idealne rozwiązanie, gdy każda nowa rysa na nowiutkim smartfonie spędza nam sen z powiek. Wystarczy wyposażyć swój telefon w Etui ochronne czarne do Redmi 10, a problem zniknie, jak za dotknięciem magicznej różdżki! Nie ryzykuj i ciesz się pewnym bezpieczeństwem każdego dnia.

Profesjonalna ochrona optyki

Jeżeli darzysz aparaty taką samą miłością jak sam smartfon, to idealnym wyborem będzie Prywatyzujące etui ochronne niebieskie do Redmi 10. To perforowane cudo gwarantuje pewny chwyt oraz stabilne i ostre kadry w każdej sytuacji! Co więcej, etui zostało uzbrojone w specjalną ruchomą osłonę na obiektywy, zapewniającą bezpieczeństwo optyki nawet podczas niefortunnego upadku. Pomimo pełnego zabudowania smartfona, etui zostało zaprojektowane z myślą o pełnej funkcjonalności dzięki starannie dopasowanym otworom dostępu do gniazda ładowania oraz klawiszy funkcyjnych. Postaw na pełną ochronę swojego smartfona i zapomnij o kompromisach!

Nie pękaj!

Mamy już zabezpieczone plecki Redmi 10 dzięki super wytrzymałym etui, tak więc nadszedł czas na ochronę najważniejszej części smartfona, czyli wyświetlacza. Zarysowania tej części urządzenia lub stosowanie tanich, niesprawdzonych folii ochronnych może poskutkować obniżeniu klarowności wyświetlanych treści, a nawet znaczącemu pogorszeniu kontrastu i jakości barw. Tutaj z pomocą śpieszy Niepękające hybrydowe szkło do Redmi 10, które zapobiegnie wspomnianym wyżej mankamentom. To zasługa niewielkiej grubości szkła (0.16 mm), dzięki której każda barwa zostanie prawidłowo wyświetlona, bez utraty na jakości. Pomimo niewielkiej grubości, jej zaawansowana struktura pozwoliła wzmocnić odporność na uderzenia aż dwukrotnie! W zestawie oprócz szkła FlexibleGlass Lite™ otrzymasz także Listki Dust-Fix™, Listki pozycjonujące Fit-In™, oraz dwie ściereczki – mokrą i suchą. Taki zestaw gwarantuje bezproblemową aplikację i pewność, że szkło będzie idealnie przylegać do wyświetlacza przez cały okres użytkowania.

Zaoszczędź inwestując w ochronę

Wybierz swój wariant bezpieczeństwa i spraw, by Twój Xiaomi Redmi 10 błyszczał nowością przez długie lata!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.