Poznaj system lojalnościowy Mi Coins

Poznaj system lojalnościowy Mi Coins

Mi Coins to stworzony przez nas program lojalnościowy, który cieszy się sporym powodzeniem już od dobrych kilku miesięcy. Lipiec 2021 roku - to wtedy wraz z najnowszą odsłoną naszej strony internetowej, po raz pierwszy ujrzał on światło dzienne. Z dnia na dzień zaczął przybierać na sile i zrzeszać coraz większe grono Mi Fanów. W jaki sposób dołączyć do systemu premiowania Mi Coins oraz jakie bonifikaty się z tym wiążą? Zapraszamy do dalszej lektury, podczas której wszystko stanie się jasne... jak słońce!

Co to jest?

Mi Coins to program opierający się na formule premiowania osób, które zdecydowały się na zakup produktów Xiaomi pod szyldem naszego sklepu Mi-Home.pl. Swoim zasięgiem obejmuje tylko i wyłącznie zarejestrowanych klientów. Pierwszą solidną dawkę punktów Mi Coins można otrzymać już na starcie. Wystarczy zarejestrować na Mi-Home.pl i… gotowe! Po zalogowaniu do swojego profilu ujrzysz pakiet aż 50 punktów Mi Coins, które pojawiły się na Twoim koncie w ramach tzw. “oferty powitalnej”. To świetny początek Waszej wspólnej przygody, jednak miej świadomość, że dobra zabawa… dopiero się rozpoczyna!

Jak to działa?

Zasada działania systemu lojalnościowego Mi Coins jest szalenie prosta i zawrzeć można ją w zaledwie dwóch, aczkolwiek bardzo wymownych zdaniach: “Im więcej kupujesz, tym więcej punktów Mi Coins gromadzisz. Im więcej punktów Mi Coins posiadasz, tym więcej środków na kolejne zakupy otrzymujesz”. To wszystko! Pozwól, że posłużymy się przykładem, aby reguły stały się jasne i klarowne. Za każde 10 złotych wydane na sprzęt Xiaomi na Mi-Home.pl, zgarniasz 1 punkt Mi Coins. Jeśli zdecydujesz się na zakup opaski Mi Smart Band 6 NFC (aktualna cena to 249 zł), otrzymasz 24 Mi Coins’y, z kolei gdy wybierzesz telewizor Mi TV P1 55" (aktualna cena to 2299 zł) na Twoje konto wpadnie aż 229 jednostek naszej Wirtualnej Waluty.

I co dalej?

W Twojej głowie z pewnością właśnie zrodziło się pytanie: “Ok, ale co ja właściwie mogę z tymi Mi Coins’ami zrobić?”. Już spieszymy z odpowiedzią. Chciałoby się rzec, że wszystko, ale tego nie jesteśmy w stanie zagwarantować. Możemy za to zapewnić ich wymianę na prawdziwe złotówki. Uzyskasz je w formie kodu rabatowego, który będzie czekał na Ciebie w Twoim koszyku. Stąd dzieli Cię już tylko krok do obniżenia wartości ostatecznej kwoty do zapłaty za swój wymarzony produkt. Wystarczy, że podczas składania zamówienia zaznaczysz odpowiednią rubrykę, a rabat naliczy się samoczynnie. Każde 100 punktów Mi Coins uzbierane na koncie użytkownika to równowartość 5 zł (brutto) rabatu. Będąc więc w posiadaniu 500 Mi Coins’ów, zgarniasz aż 25 zł zniżki, z kolei 2000 Mi Coins’ów to już 100 zł zniżki. Brzmi dobrze, prawda?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego programu lojalnościowego Mi Coins? A może chcesz podejrzeć, o jakie funkcjonalności będzie on wzbogacany w przyszłości? Zajrzyj pod ten adres, a na pewno wszystkie pojawiające się wątpliwości, w mgnieniu oka zostaną rozwiane. Znajdziesz tam także regulamin całej akcji, którego przejrzyste warunki tylko zachęcą Cię do tego, by jak najszybciej do naszego systemu dołączyć.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.