Xiaomi na podróż

Xiaomi na podróż

Nadchodzący czas to miesiące pełne urlopów i wyjazdów. Warto zastanowić się, czy na pewno masz się w co spakować i czy w samolocie będzie Ci wygodnie? Jeśli nadal nie znasz odpowiedzi na to pytanie, zobacz, jak w świetnym stylu i pełnym komforcie rozpocząć zasłużony urlop.

Xiaomi Mi Casual Daypack

Nie każdy ma szansę na długi wypoczynek, ale nawet kilka wolnych godzin otwiera całe spektrum możliwości! Na szlak górski, wyprawę po mieście lub na wizytę u rodziny weź ze sobą Mi Casual Daypack, poradzi sobie w każdych warunkach. Wodoodporna warstwa ochronna zabezpieczy przed deszczem wszystkie Twoje najważniejsze przedmioty, a mimo małego rozmiaru, plecak posiada pojemność aż 10 litrów!

Xiaomi Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver

Na dłuższe wyprawy przyda się solidna walizka, najlepiej taka, która jest niezwykle wytrzymała, wygodna i pojemna. Czy nie byłoby super, gdyby dodatkowo była zabezpieczona dwoma szyfrowanymi zamkami TSA? Jeśli tak, to przedstawiamy idealny produkt, stworzony ze stopu lekkiego i silnego aluminium oraz magnezu: Mi Metal Carry-on Luggage 20” Silver. Ta piękna i nadzwyczaj zwrotna walizka wyposażona jest w wiele przegródek, ułatwiających proces pakowania i organizacji. Ciche kółka przemierzą z Tobą setki kilometrów, a stabilna konstrukcja zapewni bezpieczeństwo każdej spakowanej rzeczy. Wyciągana, czterostopniowa rączka jest wytrzymała i nigdy się nie zacina, więc pociągnij za nią i ruszaj na lotnisko!

Xiaomi 8H Travel U-Shaped Pillow

Wiemy, jak nieprzyjemne są opóźnienia w podróży. Długie godziny oczekiwań na lotnisku lub wielogodzinna trasa samochodowa potrafią zepsuć humor... Czy każda wyprawa nie byłaby lepsza z mięciutką poduszką u boku? My twierdzimy, że tak! Stworzona z myślą o podróży 8H Travel U-Shaped Pillow zapewnia komfort dla Twojej szyi i głowy, zapewniając odpowiednie wsparcie karku. Poręczna klamra Japan Nifco umożliwi przymocowanie 8H Travel U-Shaped Pillow do walizki podczas transportu lub na zmianę kształtu poduszki na podłużny. Z takim towarzyszem podróż będzie dużo bardziej wygodna – rozpocznij swój wypoczynek, zanim dotrzesz do celu!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.