Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

Jednym z pierwszych kroków do uzyskania pięknej, gładkiej tafli włosów lub wspaniałych loków jest inwestycja w dobrą suszarkę. Mokre włosy są wyjątkowo podatne na uszkodzenia, dlatego tak ważnym zakupem jest niezawodna suszarka Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer. Zobacz, jak ten produkt może wpłynąć na jakość Twojego uczesania.

Wygodna kontrola temperatury

Dla uzyskania najlepszych efektów potrzebujesz nie tylko gorącego, ale także chłodnego nawiewu. Obydwa tryby zagwarantuje Ci Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer, która została wyposażona także w tryb cyrkulacji zimnego i ciepłego nawiewu. Suszarka samodzielnie potrafi ocenić, czy temperatura nie jest za wysoka i czy nie niszczy struktury włosa, a przegrzaniu samego urządzenia zapobiega wbudowany bezpiecznik. Trzy diody umieszczone na rączce informują, którego ustawienia aktualnie używasz. Niebieskie światło oznacza niską temperaturę, pomarańczowe wysoką, a migająca dwukolorowo dioda to tryb cyrkulacji.

Duża moc, wysoki przepływ powietrza

Możesz kontrolować nie tylko temperaturę powietrza, a także szybkość nawiewu i jego siłę. Z suszarką Xiaomi dysponujesz dwoma prędkościami suszenia, a magnetyczna, obrotowa dysza kumulująca strumień powietrza pomaga w nadaniu objętości włosom. Duża moc przydaje się nie tylko na co dzień, ale także na wyjazdach, kiedy liczy się każda sekunda spędzona na plaży wśród znajomych. Mi Ionic Hair Dryer wysuszy Twoje włosy szybko, nie niszcząc ich, a także poprawiając ich stan! Jak to możliwe?

Pielęgnacja podczas suszenia

Mi Ionic Hair Dryer wyposażyliśmy w funkcję jonizacji, co ma na celu zapobieganie elektryzowaniu włosów oraz zachowanie ich w najlepszej możliwej kondycji. Suszenie z Xiaomi zapewni włosom piękny blask i wygładzenie. Jonizacja cząsteczek wody sprawia, że włosy zachowują naturalne nawilżenie, nie łamią się, zamiast tego stają się zdrowsze i piękniejsze!

Najlepsza na wyjazdy

Mi Ionic Hair Dryer idealnie sprawdzi się na wakacjach. Dzięki lekkiej i niewielkiej konstrukcji możesz zabrać ją wszędzie, bez problemu pakując ją do każdej torebki, plecaka czy walizki. Unikalny design wpasuje się do każdej łazienki, tej domowej, jak i hotelowej, a prosta forma zapewnia luksusowy i nowoczesny design. Zadbaj o swój wygląd w prosty sposób, zmień zwykłą suszarkę na Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.