Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?

Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?

Słuchawki przewodowe to sprzęt, który powoli odchodzi do lamusa, ustępując miejsca nowemu. Mowa tu oczywiście o słuchawkach bezprzewodowych. To one zawładnęły sercami wielbicieli nowych technologii, od kiedy tylko weszły do powszechnego użytku. Dziś już pewnie nie wyobrażasz sobie powrotu do przewodów słuchawkowych, których rozplątywanie pochłaniało ogrom Twojego czasu i energii.

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi zadbają o Twój komfort i dostarczą dźwięku o krystalicznie czystym brzmieniu. Zanim to jednak nastąpi, konieczne będzie ich sparowanie z Twoim smartfonem. Czynność ta nie powinna przysporzyć Ci żadnych trudności. Jeśli jednak chcesz mieć stuprocentową pewność, że nawiązanie połączenia pomiędzy słuchawkami Xiaomi a telefonem przebiegnie pomyślnie, zajrzyj do krótkiego przewodnika, który znajdziesz poniżej.

Wariant I

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe Xiaomi ze smartfonem (Xiaomi, Mi, Redmi lub POCO)?

Twój smartfon zalicza się do rodziny Xiaomi, Mi, Redmi lub POCO? Połowa sukcesu za Tobą! Parowanie słuchawek Xiaomi z modelami bazującymi na nakładce MIUI wykonasz w mgnieniu oka. Co należy zrobić, aby poprawnie wykonać tę konfigurację?

1. Włóż słuchawki do etui ładującego.

2. Zamknij pokrywkę etui.

3. Włącz Bluetooth w smartfonie Xiaomi, Mi, Redmi lub POCO.

4. Umieść telefon blisko słuchawek zamkniętych w etui ładującym.

5. Otwórz pokrywkę etui.

6. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie smartfona Xiaomi, Mi, Redmi lub POCO.

Wariant II

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe Xiaomi ze smartfonem?

Twój smartfon nie należy do rodziny Xiaomi, Mi Redmi lub POCO? Nic się nie martw - na to też mamy sposób. Połączenie słuchawek Xiaomi z modelami, których działanie nie jest oparte o obecność nakładki MIUI jest możliwe i niemalże równie proste i intuicyjne, jak w przypadku modeli, które są w nią wyposażone. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach.

1. Włóż słuchawki do etui ładującego.

2. Naciśnij i przytrzymaj przez około 3 sekundy obszar dotykowy obu słuchawek.

3. Włącz Bluetooth w smartfonie.

4. Z listy urządzeń, z którymi możesz połączyć się za pomocą Bluetooth wybierz swoje słuchawki Xiaomi.

Gotowe! Od teraz możesz cieszyć się ulubionymi utworami, które dzięki słuchawkom bezprzewodowym Xiaomi zyskają nową jakość.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.