Jak zmienić czcionkę w smartfonie Xiaomi?

Jak zmienić czcionkę w smartfonie Xiaomi?

Lubisz, kiedy w smartfonie wszystko jest dostosowane do Twoich potrzeb i zgodne z Twoimi upodobaniami? Nie wyobrażasz sobie, aby takie elementy jak tapeta, ekran blokady, rozmieszczenie ikon czy wygląd zegarka i widżetów nie były spersonalizowane? Jeśli tak, to pójdź o krok dalej i z naszą pomocą dokonaj zmiany czcionki w Twoim telefonie Xiaomi, Redmi lub POCO. Zajmie Ci to nie więcej niż kilkanaście sekund, a efekt może przejść Twoje najśmielsze oczekiwania.

Jak zmienić czcionkę w smartfonie Xiaomi, Redmi lub POCO?

1. Otwórz aplikację systemową Motywy.

2. Na dolnym pasku odszukaj ikonę w kształcie litery T i naciśnij ją.

3. Dokonaj wyboru interesującej Cię czcionki, klikając jej nazwę.

4. Po przejściu do zakładki wybranej czcionki kliknij zielony przycisk DARMOWY, aby pobrać ją na swój smartfon.

5. Po pobraniu czcionki kliknij zielony przycisk ZASTOSUJ, aby dokonać instalacji.

6. W nowym oknie, które się pojawi kliknij przycisk Zrestartuj. Jest to konieczne do poprawnego zainstalowania i działania czcionki.

To wszystko! To rozwiązanie jest na tyle dopracowane, że po ponownym uruchomieniu smartfona nowy font odnajdziesz nie tylko w wiadomościach, ale i pozostałych aplikacjach!

Męczy Cię głód wiedzy, tutoriali i porad tego typu? Zaglądaj na naszego bloga, gdzie regularnie publikujemy nie tylko nowinki ze świata Xiaomi, ale także różnego rodzaju wskazówki, które uczynią codzienne korzystanie z naszych sprzętów jeszcze przyjemniejszym i wygodniejszym.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.