Xiaomi Point Koszalin

Xiaomi Point Koszalin

Do pięknego Koszalina można zawitać z wielu przyczyn. Może mieszka tu grupa Twoich znajomych lub po prostu pragniesz zobaczyć Muzeum w Koszalinie. Niezależnie od powodu odwiedzin warto wiedzieć: gdzie, co i jak? Jeśli szukasz miejsca z najlepszym sprzętem w Koszalinie, to odpowiedź na pytanie “gdzie?” znajdziesz właśnie tutaj.

Szczecińska 38, 75-137 Koszalin

W Koszalinie pod podanym adresem odnajdziesz sporych rozmiarów sklep z produktami Xiaomi. Na pewno spośród rozmaitego asortymentu, wybierzesz też swój wymarzony... smartfon. Każdego z potencjalnych kandydatów możesz oglądnąć z bliska i przetestować jego funkcje. Jeśli jednak tego jednego jedynego telefonu, który pasuje do Ciebie najbardziej, nie będzie na miejscu to na to też znajdziemy sposób. Wystarczy, że wybierzesz pożądany model, a my zamówimy go specjalnie dla Ciebie. Nie zapłacisz za przesyłkę, a wymarzony produkt szybko i bezpiecznie trafi wprost do Twoich rąk.

Do Koszalińskiego Xiaomi Pointu!

Miasto, o którym dzisiaj mowa co roku gości wielu turystów. Dzieje się tak dlatego, że Koszalin jest największym ośrodkiem kulturowym regionu środkowopomorskiego. A co kustosze sztuki poza muzeami, koncertami i amfiteatrami lubią najbardziej? Można zgadywać! My jednak obstawiamy, że na liście na pewno znajdują się niezawodne smartfony, które w trudnych warunkach nie zawiodą, nie przemokną i złapią zasięg na najdalszych morskich wodach. Muszą także spełniać pewne kryteria, jak na przykład to, że perfekcyjnie uchwycą piękno i nagrają dźwięk w idealnej jakości. Na szczęście w Xiaomi Poincie znajdziesz same takie smartfony.

Dla wędrowców i lokalsów

Nasz asortyment jest dopasowany do zróżnicowanych potrzeb, dlatego też każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mieszkańcy Koszalina kupią tu wszelkie roboty domowe, telewizory, wentylatory, a nawet grzejnik. Podróżnicy mogą wymienić tu sprzęt na nowy, dokupić ważny gadżet lub rozglądnąć się za smartfonem, który jeszcze lepiej odda piękno wzburzonego morza. Ilość opcji jest niezliczona, dlatego warto do nas zajrzeć i odkryć, czym możemy Cię zaskoczyć.

Pomożemy w wyborze

Jeśli nie do końca wiesz, czego potrzebujesz, zapytaj nas o poradę. Chętnie Ci pomożemy w wyborze perfekcyjnego sprzętu, dopasowanego do Twoich potrzeb. Potrzebujesz czegoś małego na podróż, a może sprzętu do domu? Mamy wszystko, o czym można zamarzyć. Przeglądnij nasz sklep internetowy i zamów produkty do odbioru w salonie lub po prostu odwiedź nas, gdy będziesz w pobliżu. Serdecznie zapraszamy!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.