QLED w najnowszym Xiaomi TV Q1E 55” na Mi-Home.pl

QLED w najnowszym Xiaomi TV Q1E 55”

Jesień rozpanoszyła się na dobre, ochlapując nas i ochładzając naprzemiennie, a nieraz jednocześnie. To tylko kwestia czasu jak zawita zima, pukając wielkimi płatkami śniegu o witryny naszych okien. Śnieżynki będą czekały smutnie na naszych parapetach, jakby chciały, żebyśmy wpuścili je do środka. Być może one już wiedzą, co czeka na nie wewnątrz? Gorące seanse okraszone technologią QLED to jest to, co pozwoli przetrwać nawet najbardziej mroźną zimę… Poznaj inteligentny telewizor, który podgrzeje jesienno-zimową atmosferę przypominając Ci najcieplejsze dni lata!

Tutaj rozmiar ma znaczenie

Średnia wielkość telewizorów rośnie z roku na rok, a Xiaomi dumnie podąża za tą modą, prezentując coraz to większe modele naszych ukochanych multimedialnych centrów dowodzenia. Dzisiejszy bohater Xiaomi TV Q1E 55” może się pochwalić matrycą o wielkości aż 55”. Taki rozmiar potrafi dużo, a w szczególności wciągnąć Cię całkowicie w wirtualny świat przepełniony magią technologii QLED.

Co to ten QLED?

Ta wdzięcznie brzmiąca nazwa kryje za sobą miliony nanocząsteczek, które potrafią modyfikować padające na nie światło. W zależności o długości fali światła otrzymujemy dowolne, pięknie nasycone barwy, które zwalą z nóg każdego wzrokowca. Oczywiście jest to ogromne uproszczenie tej technologii, ale przecież żaden dobry magik nie zdradza swoich sztuczek, prawda? Jedyny rąbek tajemnicy, jaki możemy odsłonić, jest taki, że Xiaomi TV Q1E 55” potrafi wyświetlić aż 1.07 miliarda kolorów! Ale to nie wszystko…

Brzmi równie dobrze

Obraz w Xiaomi nie tylko wygląda, ale jest również dopełniony głębokim i żywym dźwiękiem. To zasługa usprawnionego systemu audio, który zadowoli największych melomanów. 6 głośników mogących wygenerować aż 15W czystej mocy ma za zadanie rozpieszczać Cię dźwiękami o najwyższej rozdzielczości. Wsparcie dla Dolby Audio oraz DTS to także ważny aut dla każdego fana kinowego brzmienia.

Szybki też jest

Wygoda i prędkość to drugie imię Xiaomi TV Q1E 55”. System Android TV 10 jest gwarancją wygodnego dostępu do ulubionych gier i filmów. Stałą prędkość wyświetlanych aplikacji zagwarantuje potężny, czterordzeniowy procesor Cortex-A55. Od teraz możesz uruchamiać je bez strachu o niespodziewany spadek wydajności. A miejsca na wspomniane aplikacje jest sporo, ponieważ do dowolnego rozdysponowania TV Q1E 55” oddaje aż 32GB pamięci wbudowanej.

Wszechobecne 4K

Rozdzielczość 4K już na stałe zadomowiła się w naszych filmowych kącikach, ciesząc oko perfekcyjną ostrością każdego wyświetlanego serialu czy filmu. Nie inaczej jest w przypadku Xiaomi TV Q1E 55” – tutaj także możesz liczyć na najlepszą jakość i zwyczajnie mieć pewność, że to, co oglądasz, będzie zawsze w wyśmienitej ostrości. Zapomnij o FullHD i doznaj jakości, na którą zasługujesz.

QLED prawie jak OLED

Z tym, że „prawie” w tym przypadku nie robi znaczącej różnicy. Dni są coraz krótsze – spraw, żeby każdy Twój wieczór był godny zapamiętania dzięki niezliczonym filmowym emocjom. Zaproś bliskich, znajomych, drugą połówkę i zagwarantujcie sobie dostęp do jakości niczym OLED w dużo niższej cenie. A jaka to cena? Śledźcie Mi-Home.pl i razem odpowiedzmy na to pytanie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.