Xiaomi Point Darłowo

Xiaomi Point Darłowo

Miasto Darłowo jest znane i oblegane, szczególnie w sezonie wakacyjnym. Każdy dobrze wie, że na wyjazdach coś lubi się zepsuć. Dokładnie zaplanowana podróż staje się wtedy mniej przewidywalna. Bez telefonu w obcym mieście można poczuć się jak bez ręki. Nie wiadomo gdzie iść, gdzie zjeść i jak w ogóle się nie zgubić? Zapamiętać warto jedno: w Darłowie również znajdziesz Xiaomi Point. To już połowa sukcesu, w drodze do odzyskania niezbędnego asystenta podróżnego.

Gdzie się kierować?

Xiaomi Point Darłowo znajduje się przy Alei Wojska Polskiego 64. Z Plaży Zachodniej dojedziesz samochodem pod sam sklep w 7 minut. To całkiem niezłe położenie, szczególnie gdy sprzętu potrzebujesz natychmiast, bo telefon nieoczekiwanie porwały wzburzone fale. Aby uniknąć kolejnych awarii, możesz wybrać na przykład smartfon Xiaomi Mi 11 Ultra. To perfekcyjny telefon, jeśli w Darłowie chcesz pozostać na dłużej. Ten model jest wodoodporny, co daje gwarancję ochrony podczas plażowych zabaw.

W poszukiwaniu ideału...

Jeśli pragniesz dostępu do szerszego wyboru, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W naszym asortymencie znajdziesz szereg wodoszczelnych telefonów. Nie tylko Xiaomi Mi 11 Ultra ma tę właściwość. Gdy wejdziesz do naszego salonu, podpytaj o tę cechę produktu, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą propozycję od naszych specjalistów! Wszystkie produkty przetestujesz na miejscu i zdecydujesz wtedy, co najlepiej do Ciebie pasuje.

Smartfony i znacznie więcej

Darłowo to nie tylko miasto znane ze szkoły morskiej, tramwajów wodnych i znakomitego położenia, a Xiaomi Point to nie tylko sklep z telefonami. W naszym asortymencie znajdziesz również odkurzacze, oczyszczacze powietrza, tablety, głośniki i słuchawki. Mówiąc prościej, cała elektronika, o jakiej tylko można pomarzyć, znajdzie się w naszym salonie. Doradzimy w razie potrzeby i jeśli czegoś u nas nie znajdziesz, prędko to dostarczymy.

Zamów i odbierz!

Przeszukując naszą stronę, w kartach produktów odnajdziesz przycisk “zamów do sklepu”. Wybór takiej opcji zapewni Ci dostępność wybranego artykułu w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo ominiesz w ten sposób płatności za przesyłkę. Jeśli lubisz mieć pewność, zamów produkt do sklepu i odbierz go w zaufanym Xiaomi Poincie Darłowo.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.