Xiaomi Point Kamień Pomorski

Xiaomi Point Kamień Pomorski

Byliśmy już koło Szczecina, ale teraz przyszła pora na morze, a dokładniej miasto w jego bliskiej odległości. To w Kamieniu Pomorskim co roku organizowany jest Festiwal Muzyki Organowej. Tegoroczna edycja już niestety za nami, ale ma to jednak spore zalety. To duża ilość czasu, aby zaplanować przyszłoroczny wyjazd na to wydarzenie. Będzie to świetna okazja na szybkie zakupy w tutejszym Xiaomi Poincie. Dasz się namówić?

Która godzina? Pora na wycieczkę

Zawsze jest pora na Xiaomi Point. Wystarczy, że na plaży zawieje chłodniejszy wiatr i już trzeba szukać odpowiedniego schronienia. U nas uciekniesz przed zawieją i otrzymasz kryjówkę zaraz obok niezawodnego sprzętu Xiaomi. Pamiętaj tylko, że ochota na wycieczkę i schronienie może zaowocować również ochotą na nowy zegarek, o ile tylko do nas trafisz. Jeśli tak, to zakupy w Xiaomi Poincie masz jak w banku! To tutaj znajdziesz najróżniejsze czasomierze wyposażone w technologię pomiaru saturacji, liczby spalonych kalorii czy przebytych kroków. Wybieraj między Mi Watch Lite, Mi Watch i różnymi odsłonami serii Xiaomi Mi Smart Band, a to wszystko w zaciszu Xiaomi Pointu, czyli z dala od wiatru i deszczu.

Oferujemy znacznie więcej!

Wyobraź sobie, że nie możesz zdecydować się, który inteligentny zegarek kupić. Pora na telefon do przyjaciela, a może na telefon... dla przyjaciela? Znajdziesz u nas nie tylko POCO M3, a także każdy model, jakiego zapragniesz. Smartfony są dostępne również na naszej stronie. Zamów i odbierz wymarzony telefon na miejscu. Czekając na dostawę, możesz umilić sobie czas słuchając muzyki lub uprawiając sport. Warto też połączyć te czynności i słuchać muzyki podczas porannego joggingu na plaży. Nie daj się zniechęcić złej pogodzie! Wyposaż się w Xiaomi Poincie i spędzaj czas, jak lubisz.

To już czas!

To chwila na to, aby odwiedzić Xiaomi Point w Kamieniu Pomorskim, zobaczyć barwną okolicę i odnaleźć tu wspaniały odpoczynek oraz masę okazji! Musisz tylko wiedzieć, gdzie nas znaleźć. Dokładny adres sklepu to ul. Mieszka I 6A, 72-400 Kamień Pomorski. Jesteśmy otwarci w dni robocze od 9:00 do 18:00. W weekendy nasz sklep stacjonarny pozostaje zamknięty, ale to idealny moment na zakupy online na Mi-Home.pl.

Odwiedzisz nas?

Serdecznie zapraszamy, nie tylko na zakupy, ale również po to, aby przyjrzeć się bliżej produktom Xiaomi czy też zadać nam pytanie. Jeśli pożądany przez Ciebie towar nie będzie u nas dostępny, zamów go przez Mi-Home.pl i odbierz paczkę w ciągu kilku dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Brzmi kusząco? Więc widzimy się na miejscu!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.