Mamy dla Was świąteczne życzenia!

Mamy dla Was świąteczne życzenia!

Kolejny, wspólnie spędzony rok powoli dobiega końca. Bezsprzecznie był to dla wielu bardzo trudny czas, w którym mimo wszystkich przeciwności losu udało się znaleźć siłę i motywację do tego, aby nieść pomoc i radość ludziom wokół siebie.

Dziękujemy Wam za to, że wybraliście właśnie Mi-Home.pl i zdecydowaliście się nam zaufać. W zamian za Wasze wsparcie i przede wszystkim obecność, chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że cenimy każdego z Was i pragniemy, aby te Święta były czasem spokoju i regeneracji. Wypocznijcie w gronie bliskich przyjaciół i rodziny, aby naładować się energią na świętowanie nadchodzącego roku. Życzymy dużo sił oraz wytrwałości w dążeniu do upragnionych marzeń!

Cudownych, ciepłych i najszczęśliwszych Świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałego Nowego Roku życzy Zespół Mi-Home.pl!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.