Prezenty Xiaomi na Dzień Babci i Dziadka!

Prezenty Xiaomi na Dzień Babci i Dziadka!

Masz ochotę sprawić dziadkom coś innego niż coroczną laurkę z wyrazami uznania? Chcesz sprezentować coś, co ułatwi im codzienność i sprawi dużo radości? Coś, co będzie przydatne lub pozytywnie wpłynie na ich stan zdrowia, a przy okazji pomoże w codzienności? Mamy wiele pomysłów na tego typu prezenty. Zapraszamy do czytania już teraz!

Ciepło rodzinnej miłości

Pamiętasz te chwile spędzone u babci, która po wyprawie na sanki przygotowywała dla Ciebie gorące napoje i otulała kocem, aby zapobiec chorobie? Upewnij się, że i jej zawsze będzie ciepło! Mamy kilka propozycji prezentów, które pomogą o to zadbać. Pierwszym z nich jest bardzo poręczny czujnik Mi Door & Window Sensor 2. Jego instalacja jest bardzo prosta, a użytkowanie bardzo instynktowne. Zamontuj zestaw na oknie balkonowym lub tym, które jest najczęściej otwierane. Dzięki instalacji aplikacji Xiaomi Home/Mi Home na swój smartfon będziesz w stanie sprawdzić, czy ciepło nie ulatuje z mieszkania przez niedomknięte drzwi. Jeszcze prostszym sposobem na zapewnienie dziadkom ciepła jest zakup Mi Smart Space Heater S. Przedstaw ukochanym bliskim możliwości, jakie oferuje grzejnik, przeglądając wspólnie jego kartę produktu. Obsługa tego inteligentnego sprzętu domowego nie powinna przysporzyć im problemu.

Dziadek złota rączka!

Jak już pewnie wiesz z poprzednich wpisów na blogu, nasz sklep może się poszczycić całkiem niezłym wyborem narzędzi do majsterkowania. Jeśli szukasz upominku dla swojego dziadka lub kto wie, może i dla babci, polecamy tą kategorię produktów. Znajdziesz w niej między innymi akumulatorową wkrętarkę Mi Cordless Screwdriver. To niezastąpione narzędzie idealnie sprawdzi się podczas mniejszych, jak i większych napraw. Oprócz tego proponujemy wkrętaki z licznymi, wymiennymi bitami. Sprawdź Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver oraz HOTO 24-in-1 Precision Screwdriver i wybierz najlepszy.

I wszystko jasne!

Zadbaj o wzrok swoich ukochanych, pilnując, by mieli dostęp do odpowiedniego oświetlenia. Pisanie, czytanie, a nawet majsterkowanie czy robienie na drutach jest znakomitą formą relaksu i rozwoju, o ile nie niszczy się przy tym wzroku. Lampka nocna Mi Bedside Lamp 2 doświetli dowolny stolik czy szafkę nocną. Liczne możliwości zmian koloru czy natężenia światła nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. Chcesz jeszcze bardziej ułatwić dziadkom codzienność? Wypróbuj lampki uruchamiane przez czujnik ruchu! Lampkę Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) instaluje się w niezwykle prosty i szybki sposób, a jej działanie stanowi ogromne ułatwienie. Gdy ktoś z domowników będzie wieczorem przechodził do toalety lub innego wybranego miejsca, korytarz lub przedpokój rozświetli się automatycznie. Już nikt nie będzie musiał szukać włącznika światła w ciemności!

Oprócz propozycji zapisanych w dzisiejszym wpisie przygotowaliśmy dla Was kategorię produktów, które naszym zdaniem idealnie sprawdzą się w roli prezentów. Kliknij tutaj, aby sprawdzić nasze sugestie.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.