Recenzja Xiaomi 12 Pro

Recenzja Xiaomi 12 Pro

“Nie mam miejsca na telefonie” - takiego stwierdzenia od posiadacza Xiaomi 12 Pro prędko nie usłyszysz. Smartfon o mistrzowskim wykonaniu i pojemności, która niejednemu zawróciła w głowie, pomieści całe mnóstwo filmów, zdjęć i aplikacji. Spraw sobie Xiaomi 12 Pro z pamięcią 12/256GB i pożegnaj się z systemowymi ograniczeniami! Zapoznaj się z lepszymi możliwościami już dziś, zapraszamy do lektury…

Zawsze przy Tobie

Bez telefonu jak bez ręki! Często wprost nie można pozwolić sobie na taki scenariusz. Wybierając Xiaomi 12 Pro, na pewno nie będziesz mieć ochoty opuszczać go ani na chwilę. Dzięki wytrzymałej 4600 mAh baterii nie będzie to konieczne! Nawet jeśli po licznych godzinach spędzonych na fotografowaniu, oglądaniu filmów i serialów, smartfon błyskawicznie wróci do pełni sił, dzięki technologii ładowania Xiaomi HyperCharge 120 W. Najlepsze wrażenia będziesz mieć zawsze pod ręką, bo Xiaomi 12 Pro jest wiecznie gotowy do działania.

Zdjęcia jak z okładki magazynu

Zestaw trzech aparatów w smartfonie to już żadna nowość, jednak rozdzielczość każdego na poziomie 50MP to już coś! Obiektywy szerokokątny, ultraszerokokątny o polu widzenia 115˚ oraz teleobiektyw o ogniskowej równej 48mm to nie lada zestaw, nie tylko dla laika, a także dla tych, którzy fotografię mają we krwi. Z takim sprzętem możesz tworzyć wyjątkowe sesje, zatrzymując w kadrach ulotne piękno otaczających scenerii, nawet po zmroku. Zaufaj możliwościom nowego Xiaomi 12 Pro, wykorzystaj tryb nocny i daj się zaskoczyć fenomenalnym efektom.

Zobacz to wyraźniej

Nie da się poruszyć tematu Xiaomi 12 Pro bez napomknięcia o jego wyjątkowym ekranie, jakim jest 6,73'' AMOLED. Wyświetlacz o rozdzielczości WQHD+ jak na topowy produkt Xiaomi przystało, charakteryzuje się błyskawiczną responsywnością. Stopień próbkowania dotyku sięga aż 480Hz, a sam obraz odświeżany jest z częstotliwością 120 Hz. Te parametry przekładają się nie tylko na fenomenalne doznania wizualne, a także na poprawę wyników podczas najrozmaitszych rozgrywek.

Usłysz to lepiej

Do szczęścia brakuje już tylko fenomenalnego dźwięku. Pewnie już się domyślasz, że i tego nie zabrakło na pokładzie Xiaomi 12 Pro. System aż czterech głośników stereo zapewni Ci niepowtarzalne emocje podczas gier i seansów filmowych. Wysokie, jak i niskie tony usłyszysz w najlepszej możliwej jakości, bez szelestów i zakłóceń.

Zamów nowy Xiaomi 12 Pro już teraz i przekonaj się o tym na własne… uszy! No śmiało, nie ma na co czekać…

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.