Mini odkurzacz Xiaomi

Mini odkurzacz Xiaomi

Przedstawiamy odkurzacz, który przyda się w samochodzie, biurze i domu, nie tylko po wizycie na piaszczystej plaży! Zobacz, jaką moc ma Mi Vacuum Cleaner Mini i jakie możliwości daje Ci korzystanie z niego.

Posprząta każdy kąt i kącik.

Odkurzacz jest w domu niezbędny, a jego doskonałym dopełnieniem jest Mi Vacuum Cleaner Mini, który zajmie się tym, co trudno dostępne lub delikatne. Mini odkurzacz pomoże Ci w wyczyszczeniu trudno dostępnych miejsc, zakamarków i szczelin. Z jego pomocą bez obaw zbierzesz rozsypane przy śniadaniu płatki czy ziarna kawy a także oczyścisz swój laptop. Konstrukcja Mi Vacuum Cleaner Mini jest na tyle lekka i poręczna, że podczas codziennych porządków urządzenie to stanie się niezastąpione.

Mały, ale pokona nawet Goliata

Mi Vacuum Cleaner Mini może i jest niewielki, ale nie zdradza tego po sobie. Dysponuje mocą ssania 13 000 Pa, a wbudowany silnik obraca się aż 88 000 razy na minutę. Sprzątając za jego pomocą mieszkanie, nie straszne Ci będą nawet najmniejszych rozmiarów okruszki. O starannie oczyszczoną powierzchnię zadba filtr HEPA, który w połączeniu ze stalową siatką zapewni maksymalną jakość filtrowania.

Przydatny w aucie i w drodze

Dzięki lekkiej i niewielkiej konstrukcji, możesz wozić go w samochodzie i wyciągać z bagażnika, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Bateria pozwala na 30 minut użytkowania i szybko powraca do pełnej mocy. Mi Vacuum Cleaner Mini jest perfekcyjnym akcesorium na długie wyprawy. Jego niewielkie rozmiary i lekka waga, czynią go urządzeniem idealnym podczas podróży kamperem czy vanem, kiedy to każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota.

Nie rozdrabniaj się, pozbądź się okruszków!

Zabierz ze sobą Mi Vacuum Cleaner Mini i doświadcz pełni przyjemności podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.