Wygodna golarka elektryczna Xiaomi

Wygodna golarka elektryczna Xiaomi

Marzysz o perfekcyjnie gładkiej twarzy każdego poranka? Z Xiaomi Mi Electric Shaver S500 to możliwe! Zaawansowany system pływających ostrzy wraz ze stalowymi komponentami pierwszej próby zagwarantują precyzyjne cięcie bez podrażnień. Wypróbuj golarkę elektryczną Xiaomi i doznaj nieosiągalnej dotąd gładkości skóry!

Ma pomysł na Twój zarost

Sukces każdego golenia tkwi w odpowiedniej technice, a Mi Electric Shaver S500 opanował ją do perfekcji. Patent, który proponuje elektryczna golarka Xiaomi to lekko unoszące zarost ostrza, dzięki czemu każdy włos będzie ścięty możliwie najbliżej skóry, skutkując perfekcyjną gładkością. Komfort golenia dodatkowo potęguje głowica IFT, która potrafi unosić się i dopasowywać do kształtu twarzy, maksymalizując wygodę i pozbywając się dyskomfortu.

Dopasowana do każdej twarzy

Każda twarz posiada swój indywidualny, unikatowy kształt, co potęguje tym samym wyzwanie dla każdej golarki. Xiaomi Mi Electric Shaver S500 ma jednak na to sposób. Przemyślana konstrukcja golarki zaowocowała potrójną głowicą tnącą 360°, która raz na zawsze upora się z zarostem w trudno dostępnych miejscach, takich jak kąciki ust czy podbródek. Dodatkowym atutem jest klasa wodoszczelności IPX7 umożliwiająca wygodne czyszczenie golarki pod bieżącą wodą.

Mamy ich więcej

Co w przypadku gdy posiadasz już Mi Electric Shaver S500, a potrzebujesz dodatkowych głowic tnących? Z pomocą śpieszą wymienne głowice Mi Electric Shaver S500 Replacement Head. Możesz liczyć na doskonałą jakość znaną z podstawowego modelu i cieszyć się niesamowitą wydajnością potrójnej głowicy tnącej 360° każdego poranka!

Wszystko w jednym miejscu

Zaopatrując się w Xiaomi Mi Electric Shaver S500, masz pewność, że otrzymasz wszystko, co konieczne dla zapewnienia idealnie gładkiej skóry twarzy. W zestawie znajdziesz kabel USB typu C pozwalający w wygodny i szybki sposób podładować golarkę oraz szczoteczkę, dzięki której utrzymasz urządzenie w doskonałej kondycji. Mi Electric Shaver S500 jest gotów do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka! Postaw na wygodę golenia razem z Xiaomi – wybierz Mi Electric Shaver S500!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.