POCO M3 Pro 5G – Zwiastun wydajności

POCO M3 Pro 5G – Zwiastun wydajności

Rodzina POCO stale rośnie, a jej kolejni przedstawiciele wypruwają z siebie podzespoły, żeby jeszcze wyżej zawiesić jakościową poprzeczkę. Wzorem swoich poprzedników, POCO M3 Pro 5G zaoferuje lepszą wydajność i funkcjonalność, która przełoży się na jeszcze większą frajdę z codziennego użytkowania. Ciekawi, co najnowszy POCO M3 Pro 5G trzyma dla Was w zanadrzu? Zapraszamy do lektury!

Wydajność? Najwyższa

POCO M3 Pro 5G nie powstał, aby bagatelizować sprawę wydajności. Jego procesor MediaTek Dimensity 700 wykonany w technologii 7nm zapewni nieopisane doznania podczas mobilnego gamingu, gwarantując pełną płynność i responsywność każdej akcji. Od teraz możesz cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie, podnoszącą adrenalinę podczas wojaży na wirtualnych polach walki!

Podwójna moc 5G

Najniższe możliwe opóźnienia i ogromne transfery przesyłu danych – na to i wiele więcej możesz liczyć, mając POCO M3 Pro 5G pod ręką! Technologia 5G raz na zawsze rozwiąże problem niestabilnych połączeń i niskich prędkości podczas przeglądania sieci. Nowy POCO potrafi obsłużyć 5G w technologii DUAL SIM, dzięki czemu może łączyć się z dwoma sieciami 5G jednocześnie, bez konieczności wyjmowania karty. POCO M3 Pro 5G to podwójnie łatwy dostęp do najnowszej sieci, zawsze gotów do działania!

Miły (i bezpieczny) dla oka

POCO M3 Pro 5G to nie tylko wizualnie piękny smartfon, na który dobrze się patrzy, ale także urządzenie, które zadba o zdrowie Twoich oczu. Zaawansowany czujnik oświetlenia potrafi błyskawicznie zbierać dane w czasie rzeczywistym i inteligentnie dopasowywać jasność ekranu do otoczenia. Taki zabieg nie tylko zwiększy czytelność podczas pracy na mocno przypiekającym słońcu, ale także pozwoli odpocząć Twoim oczom, gdy zapadnie zmrok.

Obserwuj nas i nie przegap premiery!

Oczekujesz od swojego smartfona więcej mocy, więcej funkcji i więcej… wszystkiego? POCO M3 Pro 5G będzie wyborem idealnym dla Ciebie! My już nie możemy doczekać się premiery najnowszego przedstawiciela coraz bardziej licznej rodziny POCO... Miej oko na nasze media społecznościowe i razem z nami szykuj się na jej powrót w wydaniu Pro!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.