Życzenia świąteczne od Mi-Home.pl

Życzenia świąteczne od Mi-Home.pl

Cześć, co za szalony rok! Wydawać by się mogło, że jeszcze nie tak dawno otwieraliśmy szampana, by celebrować rozpoczęcie 2023 roku, a już za niedługo przyjdzie nam zasiąść razem z bliskimi przy świątecznym stole, by szczerze porozmawiać i spędzić miło czas z dala od trosk i codziennych obowiązków. To również czas na wspominanie najpiękniejszych chwil i osiągnięć, jakie przyniósł nam bieżący rok. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Ci za to, że jesteś z nami i mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą Ci jeszcze więcej sukcesów i satysfakcji!

Rok 2023 z perspektywy Mi-Home.pl

Dla Xiaomi rok 2023 minął pod znakiem ewolucji inteligentnych produktów, a także całkowitych nowości, które udowodniły, że innowacyjność idzie w parze z dostępnością i atrakcyjną ceną. Czy to inteligentne odkurzacze, które sprzątały za nas, gdy mieliśmy ręce pełne innych obowiązków, czy wydajne smartfony z imponującą baterią, które towarzyszyły nam przez całe dni bez konieczności ciągłego ładowania. 2023 rok to także inteligentne opaski i zegarki, które pomagały nam dbać o zdrowie oraz cały asortyment urządzeń Smart Home, które sprawiły, że nasze życie stało się prostsze, bardziej komfortowe i efektywne.

Najlepsze dopiero przed nami

Co nas czeka w 2024 roku? Xiaomi nie przestaje zaskakiwać, przez co możemy spodziewać się większej integracji sprzętów z naszym codziennym życiem, a także futurystycznych produktów, które jeszcze bardziej ułatwią naszą pracę i rozrywkę. Jeśli chcesz rozbudzić wyobraźnię, sprawdź naszą stronę o produktach "Magic Cards", które co prawda nie mają jeszcze oficjalnej daty premiery, ale pozwalają zobaczyć, czego możemy spodziewać się po zupełnie nowych urządzeniach od Xiaomi. Być może na przyszłe święta mikołaj wyśle renifery na zasłużoną emeryturę i będzie rozwoził prezenty nowiutkim Xiaomi Car?

Wszystkiego, co najlepsze!

Życzymy Ci spełnienia najskrytszych marzeń, niesamowitych prezentów, a także dużo spokoju i ciepła na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie wypełniony miłością, radością i dużą dawką odpoczynku, niezbędnego do celebrowania zbliżającego się roku 2024! Życzymy Ci także, aby inteligentne urządzenia były Twoimi pomocnikami w realizacji noworocznych postanowień i aby każdy dzień nowego roku był lepszy od poprzedniego.

- ekipa Mi-Home.pl

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.